Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

e, ja sam izlazio tu - to mu je bila prva stanica... u pitanju je bus broj 15. verovatno je picio dalje mada koliko se secam ceo bus je tu izlazio a on onda pravac garaza... jebem li ga
stajao je na samo kruznom toku i josh zemun poshta, zvao se proizvoljno, kako im padne. ko nije panicio vec oko kruznog toka, taj je iskakao kod poshte, a on ishao za dunavsku, u garazu. uzbudljiv autobus.
Link to comment

jeste, secam se iz mladosti tih buseva, valjda im je primarna funkcija bila dovozenje sofera na posao u depoe a ne prevoz okasnelih nocnih putnikai da, ocekujem izvjesce o rimljanskom gradskom prevozu od tebe kao korisnice i poznavaoca svih mogucih linija domaceg nam gsp :)

Edited by Pontijak
Link to comment

Juce sam cackao malo pa vidim da je Mile Rizik na nivou prica gradskih legendi :oVezuju ga za neke linije za koje nikad nisam cuo tako da bih rekao da je to vise bio 1 stil nasih GSP drajvera tog doba.

Link to comment

U Herceg Novom postoji legendarni Čeda Rizik. Kažu da ne postoji tip vozila s kojim se nije skucao negde, ali uvek preživi. Trenutno vozi đubretara do deponije iznad HN-a i predstavlja strah i trepet na tom putu, pošto je put uzak i pun krivina, a deponija je na 900 mnm.Legenda takođe kaže da je uspeo da razbije šofer šajbnu na Mercedesu svog direktora, tako što je igrao bilijar, pa mu je loptica izetela kroz prozor i razlupala šofer šajbnu na kolima.

Link to comment
Juce sam cackao malo pa vidim da je Mile Rizik na nivou prica gradskih legendi :oVezuju ga za neke linije za koje nikad nisam cuo tako da bih rekao da je to vise bio 1 stil nasih GSP drajvera tog doba.
Izgleda da je svaka generacija imala bar nekog poput Mileta Rizika :) Genijalci su krajem sedamdesetih uspevali da kasno uveče od bazena u Košutnjaku do Zelenjaka stignu za manje od osam minuta (nije noćni red vožnje), ko se dovoljno glasno drao, mogao je i da izađe negde usput. Baju koji je ujutro oko 7 i 20 vozio bus 28 sa Zvezdare nije trebalo puno ubeđivati da žurimo u školu, 'ladno nije stajao na pola stanica usput.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...