Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ja je više ne validiram prilikom prelaska u drugo vozilo a kontrolor mi je bez problema iskontrolisao prislanjanjem na svoje sokoćalo.čak mi je rekao još koliko važi (tipa 'do 10:20').

Link to comment
  • 4 weeks later...
Ponovo prelaze na tačkastu kontrolu?koja btw meni mnogo više odgovara
Moguće, prekjuče ih je na uglu Višegradske oko 17 h bilo kao kusih pasa, ulazili su i u trole u kojima nisu viđeni mesecima.
Link to comment

Sad proverio. Kaže teta da poslednji ide u pola 12. U svakom slučaju, hvala na obradovanju glede saopštavanja ove lepe informacije...

Link to comment

DUMECO autobusi su pakao!! Covek bi brze stigao peske, cini mi se.Kao da su vozaci prilikom potpisivanja ugovora imali klauzulu da u toku obavljanja duznosti nece prebacivati dalje od trece brzine.edit. - Post me podsetio na drajvera nocnog autobusa u 04:30 sa Trga do kruznog toka na NBG. Zvali smo ga Mile Rizk a majstor je umeo da spici relaciju za 7 minuta. Jedan je Mile Rizik! :0.6:

Edited by Singer
Link to comment
tvrdis da si se vozio sa Miletom Rizikom?
Tako smo zvali baticu koji je odvaljivao autobus. To smo znali po stilu voznje a ne po liku. Svi u autobusu su morali cvrsto da se drze sa obe ruke a izletanje iz terazijskog tunela je bio poseban dozivljaj...
da li sam ja lud što se ne sećam noćnog u 04:30 na toj relaciji ?
e, ja sam izlazio tu - to mu je bila prva stanica... u pitanju je bus broj 15. verovatno je picio dalje mada koliko se secam ceo bus je tu izlazio a on onda pravac garaza... jebem li ga
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...