Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ovako.Imaš papirnu karticu - 40 din - možeš da je dopuniš sa maksimalno 720d, po nahođenju, svaka vožnja košta 72d, ali vožnja sa koliko god stigneš buseva u sat vremena je 100d, tako da možeš da kombinuješ.Imaš takođe i plastičnu karticu - 250d - na njoj ne postoje ta ograničenja. EDIT: u smislu da možeš da uplatiš koliko god želiš, cene vožnji su iste.Prva ima rok važenja od tri meseci a druga od godinu dana.Tako da ako si tu sedam dana i planiraš svaki dan da ideš u dva pravca ali ne više onda ti dve papirne rade posao, ako planiraš da se baš vozaš nije ni ova plastična skupa a može ti poslužiti i ako iduće godine do u ovo vreme opet svraćaš.

Edited by Vapad
Link to comment

Drugovi kontrolori i drugarice kontrolorke i dalje bojkotuju BG voz. Nema ih već tri nedelje, a bili su mesec dana prisutni na rezidencijalnom nivou, u svakom vagonu po jedan.

Link to comment

@rene: E to je meni novo, ali obično usled čestog korišćenja pukne posle manje od godinu dana tako da...edit:@moća: nema na čemu, samo ne zaboravi da, ukoliko želiš da koristiš tu opciju od sat vremena, pre kucanja karte na aparatu moraš da pritisneš prstom ikonicu sa satom.

Edited by Vapad
Link to comment

Aha znači ja mogu da biram između ove dve opcije? Ja ustvari uplatim kredit an onu karticu a trošim kako mi najviše odgovara,dal za pojedinačnu ili vremensku kartu.

Link to comment
samo ne zaboravi da, ukoliko želiš da koristiš tu opciju od sat vremena, pre kucanja karte na aparatu moraš da pritisneš prstom ikonicu sa satom.
- pri svakom presedanju mora ponovo da se otkuca prilikom ulaska (prst na ikonicu sa satom pa kartica uz ekran)- ima dosta automata kod kojih touch screen ne radi, pa je na njima nemoguće koristiti opciju od sat vremena
Link to comment
- pri svakom presedanju mora ponovo da se otkuca prilikom ulaska (prst na ikonicu sa satom pa kartica uz ekran)- ima dosta automata kod kojih touch screen ne radi, pa je na njima nemoguće koristiti opciju od sat vremena
Stvarno mora ponovo da pritiska ikonicu ili je dovoljno samo da prisloni karticu, tj. zašto uopšte išta mora - mada, možda samo da bi mu ispisalo koliko mu je vremena preostalo.Nekako mi se čini da bi mu na taj način opet otkucao sat vremena...
Link to comment

tu Frilema dobro to..nego ovo sto Nera kaze..jer je meni,kad sam ja ionako htela samo da proverim koliko imam jer sam zaboravila, jedna teta u radnji rekla ,,al ne mogu da ti dopunim,mogu samo da ti proverim koliko imas na kartici,,...a meni bilo cudno sto ne moze jer otkud mi 720din u cugu da stavim na kartu :(

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...