Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ni jutros ni danas popodne nije bilo kontrole u BG vozu, a još juče je u svakom vagonu bio po jedan kontrolor...
I u busevima ih nestalo. Zna li neko sta se desava?
Link to comment

izgleda da ih ima isključivo po određenim linijama (možda i po prevoznicima, nisam siguran).što se tiče južnog dela grada, znam da ih stalno imaju 52, 53 i 56, nemaju ih 37 i 89, a izgleda ni 12 i 13. blesava situcija.

Link to comment
a sta se sve od buseva planira da predje preko novog mosta, u nekoj buducnosti. zna neko?
Za početak 89, a da se ukine pomenuti 85, navodno kad završe sve predpristupne saobraćanice. Kažu šoferiZnači od nove godine ako nova odgovorna gradska vlast u međuvremenu ne poruši bespravno podignuti objekat
Link to comment

ja cu jos jednom da vam kazem da niste normalni sto ne placate katre,da znate!!!evo npr juce smo se vozili od buvljaka na novom Beogradu do banjice preko slavije tramvajem 9 i sve to za 72dinimate prevoz koji mene fascinra,svaki puta taj novi most je potpuno kretenski resen za pesake,tj skoro da nije resen uopste a steta..npr od topciderskog parka ne postoji mogucnost da se most predje peske a ni sa nbgd strane nego samo sa keja i to potpuno bzvze mesto...

Edited by ivy
Link to comment
ja cu jos jednom da vam kazem da niste normalni sto ne placate katre,da znate!!!evo npr juce smo se vozili od buvljaka na novom Beogradu do banjice preko slavije tramvajem 9 i sve to za 72dinimate prevoz koji mene fascinra,svaki puta taj novi most je potpuno kretenski resen za pesake,tj skoro da nije resen uopste a steta..npr od topciderskog parka ne postoji mogucnost da se most predje peske a ni sa nbgd strane nego samo sa keja i to potpuno bzvze mesto...
Ajde se ti malo upoznaj sa situacijom!Sa nbg strane se opušteno ulazi i biciklom i peške.Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...