Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Kruži priča gradom da je dovoljno da se kupi "papirna bus+ karta" i da se bez "dopune", bez "validiranja" da se da kondukteru i da će biti "očitana" kao da je "validirana".Sutra ću da probam, pa vam javljam.

Link to comment
Što su fini kondukteri u 25ci. Lepo sačekaju da se rasčisti gužva (ima dve - tri škole uz putanju) u Kumodraškoj ulici i tek onda onda krenu da pregledom karata. Juče sam mislio da je slučajnost, međutim i danas isti postupak kod dva različita konduktera :)
nije obichaj da se trkeljishu deca, pa nece da gube vreme.
Link to comment
Kruži priča gradom da je dovoljno da se kupi "papirna bus+ karta" i da se bez "dopune", bez "validiranja" da se da kondukteru i da će biti "očitana" kao da je "validirana".Sutra ću da probam, pa vam javljam.
Vidi se na aparatu da nije uopšte aktiviranaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Link to comment

Meni rekli da u opšte ne prinosim aparatom. Nego da kondukter prvo prisloni o njegovo soloćalo.Sent this post by using Tapatalk 2 and HTC phone

Edited by eye of the beholder
Link to comment

A to... Vidi pričaji pp gradu da su neka deca uspela. Biće takvih priča i mitova... kao nekada sa besplatnim telefoniranjem na javnim govornicama.Sent this post by using Tapatalk 2 and HTC phone

Link to comment

Staaari novi sad neće nikad tu elektroniku uvesti.Ja se danas validirao NS-style u9uhaqej.jpgPoslato sa WC šolje by BVK

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
Staaari novi sad neće nikad tu elektroniku uvesti.Ja se danas validirao NS-styleu9uhaqej.jpgPoslato sa WC šolje by BVK
ta je još i dobra,mora da je majstor namazao mastila na pečat..ima ih da se ništa ne razaznaje na karti,dobiješ prazan papirić...
Link to comment
ta je još i dobra,mora da je majstor namazao mastila na pečat..ima ih da se ništa ne razaznaje na karti,dobiješ prazan papirić...
pa je l' onda mogu da ponesem papirić... od kuće :unsure:
Link to comment
Kruži priča gradom da je dovoljno da se kupi "papirna bus+ karta" i da se bez "dopune", bez "validiranja" da se da kondukteru i da će biti "očitana" kao da je "validirana".Sutra ću da probam, pa vam javljam.
Sad sam gledao scenu u kojoj je devojka ovo probala. Kondukter joj je rekao da je do pre neki dan to prolazilo, ali da su ispravili bug u softveru i da sad onaj njegov aparat tačno pokazuje da kartica nikad nije aktivirana.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...