Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ima ima naravnosamo je malo skuplje zbog stanične uslugešto se voza tiče, možeš na karađorđevom da uhvatiš bg voz do pančevca. samo što voz baš za pančevo ne ide sa istog koloseka, nego baš tamo gde 37 i 58 skupljaju putnike

Link to comment
Zivka, svaki bus koji ide za Banat prolazi kroz Pancevo. trazi na salteru prvi do Panceva i to ti je cela prica
pa i zrenjanin je banat, nemoj zbunjuješ ljude :P
Link to comment
aparatus koji nose o vratu ne pokazuje kada imaš vremensku kartu.to se vidi samo kada na uređaju u vozilu odabereš vremenska karta i prisloniš a on ti napiše "imate aktivnu kartu" ili tako nešto.meni se desilo da imam vremensku kartu i prislonim karticu greškom aparatu bez da odaberem opciju 'vremenska karta' i ladno mi skine dodatnih 72 din preko onih 100 što sam platio.možda su to sada sredili ali ko se opeče na mleko, duva i u kefir.
Ne da nisu sredili, nego se vade na priču da nemaju takve informacije, a kad sam dao konkretne informacije, odjeban sam pričom kako ne mogu da brinu o svakom validatoru.
Link to comment

Što su fini kondukteri u 25ci. Lepo sačekaju da se rasčisti gužva (ima dve - tri škole uz putanju) u Kumodraškoj ulici i tek onda onda krenu da pregledom karata. Juče sam mislio da je slučajnost, međutim i danas isti postupak kod dva različita konduktera :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...