Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

to sto pricas da nisi stigao da sacuvas bilo je da nema nista tekuce za popravljanje raspolozenje za bubu jer je proslo deset sati i nista ne mogu da kupim vise. nek vide ljudi nasta se penis, nije se odnosilo na tebe i zato je obrisano. Ako imas problema sa nervima ne dolazi na forume.
Dakle.. Niti penim, niti imam problema sa nervima, niti si neko ko je kvalifikovan za dijagnoze. Ono što si napisao je bilo malo drugačije složeno, pa mogu samo da ti preporučim da razmisliš zbog čega si penio i zašto uopšte dolaziš na forum.
Link to comment
Ovo nije tema ni o lutriji ni o porezu, a pričamo o fiskalnim računima, koji takodje nisu tema.Fiskalni račun ima za sve poreske grupe oznaku.Ono o čemu ja pričam je da po Zakonu trgovac nije u obavezi da za Busplus dopunu izda fiskalni račun,kao što po istom zakonu nije u obavezi da za lutrijsku robu izda fiskalni račun (fiskalni račun registrujesve poreske stope regulisane zakonom, samim tim i poreske stope lutrijske robe, jer je i to regulisano zakonom,ali nećemo o tome).Isto kao što trgovac nije u obavezi da za elektronsku dopunu za mobilni telefon izda fiskalni račun.Čini mi se da je to po ovom zakonu:a čini mi se da sam to videla bar u još 2, al me sad mrzi da tražim :)
Pričamo o BusPlus-u, tj. o tome zašto primaju samo keš i zašto dileri ne izdaju fiskalni račun, na temi o Beogradskom prevozu. Legitimno.Ovaj zakon koji pominješ se odnosi na izdavanje računa, ne fiskalnog isečka.
Link to comment
ja dopunila pre neki dan u onoj prodavnici narandžastoj kao trafici, preko kartice, bez ikakvog problema...
mozda je njima odobren veci rabat mali privatnik kod mene ne prima karticu, jer mu nista onda ne ostane.
Link to comment
Dakle.. Niti penim, niti imam problema sa nervima, niti si neko ko je kvalifikovan za dijagnoze.Ono što si napisao je bilo malo drugačije složeno, pa mogu samo da ti preporučim da razmisliš zbog čega si penio i zašto uopšte dolaziš na forum.
Pa napisao sam bubi u prvom kvotu. Bilo je slozeno da je utesi da sad zahvaljujuci genijima iz gradske uprave imamo i drugih muka.
Link to comment

e, ajd da se prestane, ak si obriso, nemoj sad objashnjavati. ja to nisam videla, a i da jesam, ne bih se ukljuchivala svejedno.smatraj me uteshenom, koliko je moguce.apelujem, dakle.

Link to comment
e, ajd da se prestane, ak si obriso, nemoj sad objashnjavati. ja to nisam videla, a i da jesam, ne bih se ukljuchivala svejedno.smatraj me uteshenom, koliko je moguce.apelujem, dakle.
:heart:ali ono sto sam pisao prvo je bitno za temu. Milovan Brkic je odavno pisao na temu koja vas muci i ako nije bas najpouzdaniji izvor i svi se kao nesto podsmevaju i to zanemaruju na kraju izadje ogroman procenat tacan. Koliko vec divljaju i maltretiraju gradjane sa jednom shemom koja ima bezbroj rupa, nelogicnosti, posrednika i nesposobnosti gde su likovi kao Ozegovic samo vrh ledenog brega. Za sedamsto kontrolera bi vec neko morao da odgovara.
Link to comment

Ovo za kontrolore...Mislim da kada bi ih neko pritisnuo oni bi rekli:Ma dobro mi smo samo presvukli one "teget kontrolore"..Jer su nervirali gradjaneE sledece je pitanje je:Ok znaci mi ne placamo ove "bele kontrolore" jer su to presvuceni "teget kontrolori"?A sto se onda spominju cifre od 700?

Link to comment
:heart:ali ono sto sam pisao prvo je bitno za temu. Milovan Brkic je odavno pisao na temu koja vas muci i ako nije bas najpouzdaniji izvor i svi se kao nesto podsmevaju i to zanemaruju na kraju izadje ogroman procenat tacan. Koliko vec divljaju i maltretiraju gradjane sa jednom shemom koja ima bezbroj rupa, nelogicnosti, posrednika i nesposobnosti gde su likovi kao Ozegovic samo vrh ledenog brega. Za sedamsto kontrolera bi vec neko morao da odgovara.
koliko strana a stvar je prosta. ljudi hoće da se voze a neće da plate. ništa drugo. tako je bilo i pre busplusa
Link to comment

Eto to je to,

koliko strana a stvar je prosta. ljudi hoće da se voze a neće da plate. ništa drugo. tako je bilo i pre busplusa
koliko strana potrosismo govoreci nesto sasvim drugo, i opet se vracamo na ovu pocetnu tezu koja veze s vezom nema :lolol:
Link to comment
koliko strana a stvar je prosta. ljudi hoće da se voze a neće da plate. ništa drugo. tako je bilo i pre busplusa
Ajde i ja da banalizujem:koliko strana a stvar je prosta. ljudi hoće da skupo naplate a nece da pruze uslugu. tako je bilo i pre busplusa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...