Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ima, ima. Na obe linijeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Opa, znaci i tu se razmilili :DSad se postavlja debilno pitanje- kad su vec svuda kondukteri, nek cepaju karte, koji ce im moj Bus+
Link to comment
Naravno, baš sam o tome hteo "Čemu sada služi bus+, osim da uzima 8%" ?
pa, mislim, svako malo se pitamo isto to. jel postoji odgovarajuci drzavni organizam, koji bi trebalo da se zainteresuje za ovaj ishod?
Link to comment
pa, mislim, svako malo se pitamo isto to. jel postoji odgovarajuci drzavni organizam, koji bi trebalo da se zainteresuje za ovaj ishod?
Bob? Nekako je zadovoljstvo gledati kako vas zavitlava Zuca i sacica giliptera oko Krke i Krmeta.Jesi upoznala svoje konduktere?
Link to comment

Znam da se to pominjalo i ranije, samo mi je danas dodatno upalo u oči: na nekim mestima je istaknuto obaveštenje da "nismo u mogućnosti da uplate za BusPlus obavimo preko platnih kartica" iako za svu ostalu robu normalno može.Krše li se tu neki pravilnici, zakoni, građanska prava?

Link to comment
Bob? Nekako je zadovoljstvo gledati kako vas zavitlava Zuca i sacica giliptera oko Krke i Krmeta.Jesi upoznala svoje konduktere?
gle, nisam bash najbolje raspolozena. ako nemash protiv. Edited by thermal bug
Link to comment
Busplusu se mora dnevno plaćati, zato ne primaju kartice
Pa opet:
Krše li se tu neki pravilnici, zakoni, građanska prava?
Koliko znam, svaka transakcija ide preko njihovog POS, tako i da novac ide odmah sa mog računa na njihov (Apex), ništa se ne zadržava ni kod dilera ni u banci.Sa druge strane - svakako čekaju bar 24 časa na keš - uplata pazara je sledećeg dana.
Link to comment

Prosto nemoguće.Sve što plaćam danas popodne već sutra je na računu onoga kome plaćam (pričam o elektronskom plaćanju).Ispada da im brže legne novac tako nego da čekaju da radnje predaju pazar.Čini se da je ipak nešto drugo, pogotovo ako ne izdaju fiskalne...

Link to comment
Sve što plaćam danas popodne već sutra je na računu onoga kome plaćam
sve shto placam danas popodne posle 3 minuta mi ga nema na rachunu. sad gde je, ko ce ga znati.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...