Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Sigurno. Srpskom inadžiji će vrlo lako pasti na pamet zašto u metrou nema HD televizora, pa će tako vrlo lako doći do zaključka da metro nema smisla plaćati kartu dok ne skinu 720p ekrane i postave full HD.Sent from my iPad using Tapatalk HD
:DDobro, u metro, ako iole bude licilo na nesto, nece moci ni da se udje a da se ne plati karta.
Link to comment
Sigurno. Srpskom inadžiji će vrlo lako pasti na pamet zašto u metrou nema HD televizora, pa će tako vrlo lako doći do zaključka da metro nema smisla plaćati kartu dok ne skinu 720p ekrane i postave full HD.Sent from my iPad using Tapatalk HD
pa nema tu inacenja, jedino ako nece da preskacu ogradu dok ih gleda kontrolor koji sedi sa strane.
Link to comment
Zamišljam novopostavljeni beogradski metro, i 5 praznih kompozicija za redom kojima na displeju piše ZA GARAŽU.
:lol:i u njemu u kabini onaj isti vozac iz 56tice Edited by MancMellow
Link to comment
Ih ko da je problem popuniti budžet, zadužiš se još i to je to.
ne smijemo, ne da EUnija. osim toga, ne znam kako ćemo se to, i ako nam puste zaduživati, uz kamatu od 8+%
Link to comment
pa nema tu inacenja, jedino ako nece da preskacu ogradu dok ih gleda kontrolor koji sedi sa strane.
To je samo jedan od načina...Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment
To je samo jedan od načina...
15-ak metro stanica je ipak moguce efikasno kontrolisati, u poredjenju sa stotinama autobuskih.Glavni problem je ovo sto je Larsson ilustrovao. Red voznje i tako te sitnice.
Link to comment
Sigurno. Srpskom inadžiji će vrlo lako pasti na pamet zašto u metrou nema HD televizora, pa će tako vrlo lako doći do zaključka da metro nema smisla plaćati kartu dok ne skinu 720p ekrane i postave full HD.Sent from my iPad using Tapatalk HD
iskreno ne bih platio kartu dok država ne dođe minimum na razinu švice. moraju da se srede sudovi, rts, korupcija, na poslu da me ne jebu, zdravstvo, školstvo... ne mogu ja tek tako druže da dajem pare
Link to comment
iskreno ne bih platio kartu dok država ne dođe minimum na razinu švice. moraju da se srede sudovi, rts, korupcija, na poslu da me ne jebu, zdravstvo, školstvo... ne mogu ja tek tako druže da dajem pare
+1Odlično primećeno. Svaka civilizovana država je to postala tako što je prvo razlupala kriminalna udruženja baba koje prodaju cveće i gaće na ulici, zatim uništila moćni kartel švercera, raselila putujuće Srbe i Hrvate tamnije boje kože na prigodne lokacije, i onda krenula naviše. Na kraju je državni vrh smenio sebe zbog korupcije i kriminala, ali tek pošto je država stala na zdrave noge i procvetala.
Link to comment

Vozim se upravo 89-kom. U busu je brat bratu 40 stepeni. Nema apsolutno nikakvog znaka od ventilacije. Dobijam vazduh na svakoj stanici pa stedim do sledece. Prepun je, pride. Na zadnjem sedisu je odvaljen lim koji prostor ispod nogu odvaja od motora pa toplota ulazi unutra. Dakle, imamo i grejanje. Validatora nema, i moram priznati da mi je drago jer bih ga i sam razvalio da je tu. Stroka? Taking it to the next level. Ovo nikada, u brojevima i slovima, nikada nije oprano. Ulazak bilo kakve kontrole bi doveo do 'ja nabod on corba' scenarija. Verujem da nece uci niko jer nema trika da ce rizikovati makar zarazu ako ne batine... Govno treba ugasiti i podeliti bicikle najsiromasnijima.Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 4 Beta

Link to comment

U BG vozu validatora nema. Odnosno vise kablovi, ili su polupani, spaljeni, uništeni na razne načine. Inače voz funkcioniše besprekorno. Imam veliku želju da platim svaku vožnju (2x dnevno), ali ne postoji način da to izvedem. Uredno nosim busplus karticu u zadnjem džepu, ali neće niko da uzme mojih 2x72 dinara dnevno. Da li se ja u stvari švercujem?

Link to comment
Vozim se upravo 89-kom. U busu je brat bratu 40 stepeni. Nema apsolutno nikakvog znaka od ventilacije. Dobijam vazduh na svakoj stanici pa stedim do sledece. Prepun je, pride. Na zadnjem sedisu je odvaljen lim koji prostor ispod nogu odvaja od motora pa toplota ulazi unutra. Dakle, imamo i grejanje. Validatora nema, i moram priznati da mi je drago jer bih ga i sam razvalio da je tu. Stroka? Taking it to the next level. Ovo nikada, u brojevima i slovima, nikada nije oprano. Ulazak bilo kakve kontrole bi doveo do 'ja nabod on corba' scenarija. Verujem da nece uci niko jer nema trika da ce rizikovati makar zarazu ako ne batine... Govno treba ugasiti i podeliti bicikle najsiromasnijima.Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 4 Beta
Izadji kod deltasitija, sacekaj novi 85, preko djitlerovog mosta. Štedi vreme i živce
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...