Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

U tramvaju broj 7 kukavaca™ nije bilo samo kasno navece ili rano ujutru. U ostalom prevozu koji sam koristio bi se pojavio jedan na svakih 5 voznji mozda.

Link to comment
U tramvaju broj 7 kukavaca™ nije bilo samo kasno navece ili rano ujutru. U ostalom prevozu koji sam koristio bi se pojavio jedan na svakih 5 voznji mozda.
Po rečima jednog, u tramvajima su od 6 do 22
Link to comment

u 25p su redovno, ima ih troje:jedan visok tipjedna žena i jedna cica (sa finom zadnjicom i ultra dugom svetlom kosom)pričam za 25p koja je oko pola 8 ujutru na Kalenić Pijaci

Link to comment
jedna taksi voznja i tri voznje minibusom izadju na 1.000 dinara. cetiri voznje GSP-om kostale bi 288 dinara, dakle svercovacu se tacno 10 puta da naplatim stetu.
tako sam i ja išao u supermarket da kupujem sirac, nisu imali, otišao sam kod malog privatnika i kupio duplo skuplje. sad moram da ukradem još pola kila iz supermarketa da nadoknadim štetu. Edited by Hella
Link to comment
ne bih znao posto vec 2 dana ne uspevam da dodjem na posao autobusom - interval je 9 do 11 stanica, sto znaci da bih u odlasku zakasnio na posao, a u povratku ne mogu da udjem u autobus. razlog za ovo je cinjenica da GSP veruje da leti niko ne radi.jedna taksi voznja i tri voznje minibusom izadju na 1.000 dinara. cetiri voznje GSP-om kostale bi 288 dinara, dakle svercovacu se tacno 10 puta da naplatim stetu.
Gde se to forumasenje racuna kao rad? Hocu i ja.
Link to comment
u trolama ih uopste ne vidjam a ranije su ulazili negde kod moskve, i vozali se do slavije, presli bi ulicu i vratili se nazad.
to su bili plavi, ovo su beli
Link to comment

nema ni jednih ni drugih...udjem u 55 kod steko-a i taman pomislim kako cu lepo do kuce bez presedanja, kad eto njega, leti kroz bus ko veverica. sis'o na mostaru i presednem jos dvaput do kuce <_<

Link to comment
Izgleda da u ovim brojevima što idu preko brankovig mosta ima u svakom baš
U busevima 707 i 704 ih izgleda nema; koristim te linije maltene svakodnevno i ne sećam se da sam viđala kontrolu. Ko ima potrebu da se švercuje od Munzea do Z.Venca, može da okuša sreću. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...