Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ja se juče vozila 73-jkom do blokova i nazad. u povratku se lice u beloj majici najpre konfrontiralo jednoj izrazito nekulturnoj i primitivnoj balavici koja nije imala kredita ni na jednoj kartici te joj je rekao da na sledećoj stanici izađe. bez kazne. onda je ušlo u polemiku sa gospođom bez dokumenata koja mu je na uvid dala neku krivičnu prijavu koju je podnela protiv NN lica koje ju je opelješilo u gsp-u pre tri meseca te ona ne namerava da plaća prevoz u kojem je džepare (ali nastavlja da se vozi). on fin i prema njoj ali se držao čvrsto. na stanici kod opštine je provalio da balavica nije izašla i kreće rasprava. njen rečnik je bio (parafraziram) ''ša je bilo?!'', ''nemoj da me smaraš'', ''pa izbaci me, ajde'', (naravno da zna da neće da se rve s njom od 40 kila on on 90) i slično. tu sam izašla pa ne znam šta je bilo dalje ali da je to 1 jeben posao koji bih radila samo da sam samohrana majka troje gladne dece i nema šande da ih drugačije nahranim.

Link to comment
a jesu onda izveli plave, mislim, nakon sto su uveli bele?apsolutna budalashtina. ima sad da pochnem da ulazim na ulaz i izlazim na izlaz ^_^
opa, štrajkuješ i iživljavaš se nad pravilima busplusa, i sve to u istoj nedelji?jel je to lepo gospa bubo? :P
Link to comment
lepa koalicija protiv busplusa, tu je i amitzto je to, svi smo tu
Ostao si ti kao, last man standing.Send from WC solja by BVK
Link to comment
lepa koalicija protiv busplusa, tu je i amitzto je to, svi smo tu
lepa koalicija za busplus. tu je dragan djilas to je to, svi smo tu
Link to comment

Samo da pohvalim jucerasnju 50-icu, solidna guzva (nije ona najgusca), svi prozori zatvoreni, a klima ladi iz sve snage, smrzo sam se kao picka :ziga:Nikad nisam naleteo na GSP autobus sa takvom klimom.

Link to comment

Neprovereni komentar sa jednog od 99% YT klipova:

Samo da vas obavestim da je Apex pre 2 nedelje napustio Srbiju (nema vise Bus Plusa) s oko 4,3M eur u plusu (naseg novca) dok grad Beograd od naseg novca placa njihove obaveze koje nisu ispunjavali. Da samo jos napomenem da ni jedna veca Televizija o ovome nije rekla ni rec jos uvek (a posle se ljute kad pomenes "kontrolisane medije") a videli ste vec verovatno kontrolore u belim majcama bez oznaka "Bus Plus" kao sto istih nema vise ni na autobusima.
Ja stvarno već neko vreme nisam video "plavce".
Link to comment

koje obaveze nisu ispunjavali? da hapse bahate korisnike prevoza koji ne placaju kartu?inace sam juce overio i 302 i 305 (od okretnice na kraju ustanicke pa ka pizdi materinoj), sem higijene putnika nema se sta prigovoriti.

Link to comment

gazzo ne znam sta sada branis zaista, samo konstatujemo da kontrolora Busplusa vise nema (a ugovorna obaveza im je bila da vrse kontrolu karata) i izgleda da je Apex zaista razmontiran, bice zanimljivo gledati epilog.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Evo jedne "sigurnije" varijante za "švercovanje"Juče ujutru, ulazim u 83ku (početna stanica) i ukapiram da su mi sve kartice sa nedovoljno kredita i odem do šofera da platim kartu. Šofer me ovlaš pogleda i mahnu ruku uz komentar "ma sedi i opusti se".Šta ću poslušam čoveka, malo strepim od stanice na Glavnoj železničkoj (tamo je uvek neka kontrola) i na TC Ušću, međutim jok... nigde nikogtek kod SIV-a sam video kontrolore koji nisu ni ušli u autobus. A bus je prilično prazan bio.Tako da ako neko hoće da se švercuje, samo pita šofera za kartu, ako mu ne naplati, sigurna je vožnja :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...