Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ma na mrtvog lava i zec dize kurac. drzavni tviterasi ce narednih meseci biti opsednuti Djilasovim projektima.

Link to comment

Pokušavam da zapazim pravilnost u postavljanju ovlašćene licadi u belim majama. Ima ih u običnoj dvajspetici non stop, dok su odsutni u 25P, koliko mi se čini.

Link to comment

u 26ici sam za godinu dana 2 (dva) puta video kontrolu. jednom ušli na lekinom i jednom u bulevaru.ne znam šta je problem.

Link to comment

Ja sam u busu 16 video kontrolu 2 (dva) puta. Juče. Ne znam ni ja šta je problem.

Edited by Zugurosh
Link to comment
Pokušavam da zapazim pravilnost u postavljanju ovlašćene licadi u belim majama. Ima ih u običnoj dvajspetici non stop, dok su odsutni u 25P, koliko mi se čini.
Jedina pravilnost sa 25 i 25p (sa kojima se redovno vozim) je da su kontrolori u njma samo petkom :)
Link to comment
Pokušavam da zapazim pravilnost u postavljanju ovlašćene licadi u belim majama. Ima ih u običnoj dvajspetici non stop, dok su odsutni u 25P, koliko mi se čini.
moram da zapazim izuzetno lep odnos licadi u belim majicama prema putnicima i obrnuto. nbg strana. cele nedelje niko nije pokushavao da im objasni da ce platiti kartu kad drzava prestane da se korumpira. dochim se sa osobama u plavom raspravljalo onoliko, nadgornjavalo i isterivalo. nishta ne razumem, beli rade za gradskog giganta a plavi za mrskog kapitalistu, da li je u tome fora? :unsure: Edited by thermal bug
Link to comment

a jesu onda izveli plave, mislim, nakon sto su uveli bele?apsolutna budalashtina. ima sad da pochnem da ulazim na ulaz i izlazim na izlaz ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...