Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

pa neka ih, nek se zabavljaju.mene vishe plashi veci skadar, lift morava-svemir kanal morava crveno more :s_w:pushtanje slajdova o metrou je mala maca za ovu... investiciju. mada, narodi na izmaku, oni za pod shljivu, obichno iskazuju te fantasticne potebe... offov off ^_^

Edited by thermal bug
Link to comment

Od kad su u Maksiju uveli aparate za uplatu BusPlus dopuna pokusavam da uplatim mesecnu kod njih, uspelo mi samo proslog meseca, i to kapiram da se sefica zeznula pa mi rekla da aparat radi posto je bila prilicno nadrndana tokom celog postupka. Do sad pitah nekoliko puta u dva Maksija koja obicno posecujem, kasirke i kasirci uvek spremno kazu aparat ne radi, to sto je ukljucen, svetli, pise na displeju da je spreman, izgleda nema veze?! Mozda i stvarno nisu u funkciji ali mi onda tek nije jasno zasto stoje vec mesecima na kasama, sta treba da prorade, molitva, mantra, pisana molba?!

Link to comment

Ma razumem ja njihove razloge za sabotazu, no postaje sve komplikovanije uplatiti mesecnu. Trafike i Corner shop-ovi ne primaju kartice (tj. Corner shop ne prima samo za busplus dopunu), u Maksiju sabotiraju... pritom u mom komsiluku ima cirka jedna trafika koja ima BusPlus. I onda ce opet neka pametnica da vice kako eto, narod ne placa... Ipak, mislim da sam sama kriva sto ne nosim kes sa sobom...

Link to comment
ne znam gde je ovde "zabava".
ma dobro bre, "zabave" ima na pretek. sreca je sto nemaju belog dinara ni jedni, nesreca je sto ce nas zbog toga rasprodati na kilo.metro, koji ide bulevarom zdj, onda kod mupa zaokrece nadesno ka kruznom toku, onda na kruznom toku zaokrece nalevo ka tvornichkoj, a onda tamo gospod bog zna sta radi, mene vala neumereno zabavlja. da valjaju 2 lakat krivine na metrou, i na tari bi ga pravili ^_^fantazije. no, ora-morava me zabavlja mnogo vishe. tuzno me zabavlja, ako bash hocesh :lolol: Edited by thermal bug
Link to comment
Ma razumem ja njihove razloge za sabotazu, no postaje sve komplikovanije uplatiti mesecnu. Trafike i Corner shop-ovi ne primaju kartice (tj. Corner shop ne prima samo za busplus dopunu), u Maksiju sabotiraju... pritom u mom komsiluku ima cirka jedna trafika koja ima BusPlus. I onda ce opet neka pametnica da vice kako eto, narod ne placa... Ipak, mislim da sam sama kriva sto ne nosim kes sa sobom...
Mislim da ni u maksiju ne može karticom da se plati BusPlus. Pitao sam u mom maksiju u naselju, kažu mora kešovinom.
Link to comment
Mislim da ni u maksiju ne može karticom da se plati BusPlus. Pitao sam u mom maksiju u naselju, kažu mora kešovinom.
Prosli mesec sam platila u Maksiju karticom.Inace, zena u Minut Dva prodavnici mi objasnila da BusPlus trazi da im se dan za dan isplacuje novac za dopune, a kad platis karticom prodje dan-dva dok te pare legnu, pa zato izbegavaju da primaju kartice za to. I kod njih je bilo samo za kesh pa su se ljudi zalili, onda su poceli da primaju kartice ponovo, mislim na Minut Dva, samo sto nemam ni jedan na trasi posao-kuca.
Link to comment
ma dobro bre, "zabave" ima na pretek. sreca je sto nemaju belog dinara ni jedni, nesreca je sto ce nas zbog toga rasprodati na kilo.metro, koji ide bulevarom zdj, onda kod mupa zaokrece nadesno ka kruznom toku, onda na kruznom toku zaokrece nalevo ka tvornichkoj, a onda tamo gospod bog zna sta radi, mene vala neumereno zabavlja. da valjaju 2 lakat krivine na metrou, i na tari bi ga pravili ^_^fantazije. no, ora-morava me zabavlja mnogo vishe. tuzno me zabavlja, ako bash hocesh :lolol:
pa koliki je onda radijus zaokreta za propisani sistem (pominjani vozovi iz Lyona ~60m dugački)?meni iako nisam saobraćajni inženjer to deluje kao izvodljivo. mada opet, ko sam ja da to tvrdim.ali verujem da Ežis kao jedna ogromna firma sa više nego bogatim iskustvom zna o čemu priča.a to za finansiranje- EBRD je spreman da finansira građevinske radove, a Republique francaise vozove i opremu.
Link to comment

Ауу видех данас ове беле контролорке т shirt, и можда јесте фора носити их, ал су много грдне.Послато са RACERII користећи Тапаток 2

Link to comment

Bio malo ovih dana (dobrim povodom) u Zagrebu, tamo gradski prevoz duplo skuplji nego u bg-u. Što samo po sebi ne znači ništa, ako se ne uzmu u obzir da su cijene goriva i taksi prevoza, kao i troškovi života uopšte, veoma slični.

Link to comment

Sve čisto, tačno na vrijeme i nema gužve. Nisam se, međutim, vozio u špicu, a iz iskustva od ranije iz nekih gradova zapadne Evrope znam da ne zaustaju po Beogradom što se tiče gužvi u tom periodu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...