Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

kazem ja opet, nikio ne ume da zavuce kao sto koaliciJoni ume da zavuce. prosle godine na republickom nivou a evo krece i na gradskom nivou. tupavi pirgavi™ toliko se uziveo u rusenje tadija™ prosle godine a sada mu istom tehnologijom antic zavlaci kao sto je dacic zavukao tadiju™. ma neka skici, ko mu je kriv. ovo je tek pocetak

Razmotrićemo da li je to posledica toga što građani teško prihvataju novi sistem ili zbog toga što teško prihvataju da neko sa strane dragan djilas vrši naplatu sistema javnog prevoza.
ispravio deo citata da bi citaocima bilo jasno sta je antic ustvari izjavio. Edited by Pontijak
Link to comment

@lezilebovicTehnicki da...ali sumnjam da bi Djilas to radio, zbog sopstvenih interesa u Apexu i zato sto bi to bio potpuni svinjac. Bas me zanima kako ce ovo da izmenadzuje.Znaci, pocele su pripremne radnje za detronizaciju Djilasa.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
uzme još koji dinar i posle toga okači validatore o klin ?
e, tu bi mogao da nastupi jedan fini momenat za neko robijanje.ali kao shto rekoh pre nekoliko, pomagajte sveci da to nije i bio cilj <_<
Link to comment

ne razumem ovu anticevu recenicu.On je rekao da angažovanje dodatnih kontrolora nije u skladu sa ugovorom koji grad Beograd ima sa "Bus plus sistemom", da će njih plaćati grad, a da je cilj da se održi i uveća nivo naplate karata u javnom prevozu kako ne bi doživeo kolaps.koje to kontrolore placa ili treba da pocne da placa grad?

Edited by Bright Billy
Link to comment

pa potpuno nove dodatne kontrolore, njih 16 hiljada 700 (valjda), koje bi placao grad, a ne bus plus, poshto bus plus nije kod kuce nije sposoban. tako neshto.

Link to comment

mislim, batine, pa robija. a ja nominalno nisam agresivna, naprotiv, vrlo sam trpeljiva persona, placam redovno, dok je trebalo da se kuca, kucala, na svakom presedanju, moze zivot da mi se rekonstruishe iz busplusa, lobiram za da se prevoz placa, ko ima, uprkos svemu. batine za zajebavanje ljudi godinu dana. robija za ostalo, kako zakon zapovida -_-

Link to comment
e, tu bi mogao da nastupi jedan fini momenat za neko robijanje.ali kao shto rekoh pre nekoliko, pomagajte sveci da to nije i bio cilj <_<
pa opereta se ce najverovatnije igrati po takvom libretu. prvo unizavanje djilasa. sa sve radnjama u cilju povecanja stepena gundjavosti gradjanstva™ uz usputne opaske mi mozemo da ga rusimo u skupstini kad god hocemo ali necemo. pa se djilas koprca i sve vise se krece po politickoj sceni kao vinogradarski puz, da ne kazem puz golac. akcenat je na sluzavom tragu a bogme i na nedostatku kucice, da ne kazem oklopa koji stiti telo. pa gradski izbori. pa nova gradska skupstinska vecina, pogodite kakva. e tek onda dolazi taj fin momenat. trajace ovo jos najmanje par meseci. Edited by Pontijak
Link to comment
pa opereta se ce najverovatnije igrati po takvom libretu. prvo unizavanje djilasa. sa sve radnjama u cilju povecanja stepena gundjavosti gradjanstva™ uz usputne opaske mi mozemo da ga rusimo u skupstini kad god hocemo ali necemo. pa se djilas koprca i sve vise se krece po politickoj sceni kao vinogradarski puz, da ne kazem puz golac. akcenat je na sluzavom tragu a bogme i na nedostatku kucice, da ne kazem oklopa koji stiti telo. pa gradski izbori. pa nova gradska skupstinska vecina, pogodite kakva. e tek onda dolazi taj fin momenat. trajace ovo jos najmanje par meseci.
to su tehnikalije.pre godinu dana je, dakle, moglo biti zaposleno 700 kontrolora. bez da putem radjamo mechku?a on, sta je mislio, ne znamo sta je mislio. u stvari znam, isto ono sto su i drugari mislili: rekli im drugi drugari. ortaci sa basketa, da boris shije tomu za 27%. pa se relaksirali. logichno...
Link to comment

Ima ovaj ''koalicioni'' pravo u jednom- narod lakse podnosi da njiove pare odu na visak radnika u javnom preduzecu nego na tajkuna. Ko i za konduktera- kondukter je ipak zivo bice, mucenik koji visi u tom busu svaki dan, ceo dan, nekako je empatijski teze neplatiti njemu nego nekom tajkunu koji se krije iza fensi monitora.

Link to comment
to su tehnikalije.pre godinu dana je, dakle, moglo biti zaposleno 700 kontrolora. bez da putem radjamo mechku?a on, sta je mislio, ne znamo sta je mislio. u stvari znam, isto ono sto su i drugari mislili: rekli im drugi drugari. ortaci sa basketa, da boris shije tomu za 27%. pa se relaksirali. logichno...
pa da. cudo jedno kako nam je gradonacelnik nesto onemocao kada je shvatio da nema tih 27% viska. lako je biti beogradski pasha kada imas svog kalifa na vlasti, isto je lako uraditi i akciju kalif umesto kalifa samo sto nije bas shvatio da kalif drzave nije isto sto i kalif politicke partije sto se posedovanja moci tice. a kada je to shvatio nekako mi sve vise lici na vinogradarskog puza po oba kriterijuma, sluzavom tragu i nemanju kucice
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...