Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

E? Video danas jednog u autobusu, ali se nije pomerio od srednjih vrata, niti je bilo kome kontrolisao karte. Ucinilo mi se da mu na majici pise kontrolor, al rekoh mozda je to neka fora sa natpisom :D
Zamisli kada bi svi napravili takve majice pa nagrnuli u autobus. :naughty:Ionako tezimo takvom resenju - pun autobus kontrolora koji se vozikaju i validiraju jedni druge do besvesti. :lolol:
Link to comment
Ionako tezimo takvom resenju - pun autobus kontrolora koji se vozikaju i validiraju jedni druge do besvesti. :lolol:
eto sjajne ideje za gradjanski protest: videti tip fontova na kontrolorskim majicama i lepo odstampati sebi takvu majicu i tako ulaziti u gsp vozila :D
Link to comment

inače je ova ekipa sa belim kontrolor majicama uber efikasna: iskontrolišu ljude na prve 2-3 stanice i posle nema boga da provere bilo šta kada nagrne njih 10-15 na vrata. čak se i ne trude.

Link to comment

@downforcekakav je da je, bitno je da bude odgovarajuci font. koja bio to bila slika beogradskih ulica za vreme jutarnjeg i popodnevnog spica: stotine i stotine ljudi na stanicama svi sa majicama na kojima pise kontrolor :D

Edited by Pontijak
Link to comment
eto sjajne ideje za gradjanski protest: videti tip fontova na kontrolorskim majicama i lepo odstampati sebi takvu majicu i tako ulaziti u gsp vozila :D
Jeste pa da prodjemo kao ona gospodza iz Sl. Glasnika sto je u brusu iznosila testove...
Link to comment
inače je ova ekipa sa belim kontrolor majicama uber efikasna: iskontrolišu ljude na prve 2-3 stanice i posle nema boga da provere bilo šta kada nagrne njih 10-15 na vrata. čak se i ne trude.
Predvideo sam ja to jos pre par dana dok smo se raspravljali sa Gazzom. Jednostavno njih placa GSP i to fixno, dok oni verovatno jako dobro znaju mucke sa Busplusom te im zivo seva paja da se zbog necijih 8% svadjaju i tuku sa gradjanima, kad im plata od toga ne zavisi.
Link to comment
Pa to. Sama pomisao na takvo nesto mi je urnebesno zabavna. :ajde:
Daj odma 5 komada, a cena da bude simbolična, napunjena neperdonalizovana kartonka :lol:Послато са RACERII користећи Тапаток 2 Edited by El Guapo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...