Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

A ceniš da kad bi svi kupovali karte ovi kupili po neki bus ili oprali,sredili postojeći, pre nego li sebi po novi x6,s500 ili ko šta vozi, od te love.Послато са RACERII користећи Тапаток 2
Fali nam protestantska etika.
Link to comment
Da li si se ikad zapitao kako je bus plus kontrolorima po ovoj vrucini?
Cuj, da li sam se zapitao. Pa vec nocima ne spavam, samo o tome razmisljam :fantom:
Link to comment

Kuj ih je terao da budu kontrolori. A ima toliko postenih privremenih poslova, evo sad sezona berbi, em bolja nadnica, em ne sluzis silama zla.

Link to comment
Gradjanska akcija i neposlusnost su ok, pojedinacno neplacanje karte nije gradjanska akcija i neposlusnost.
sa malim zakasnjenjem da pitam nesto povodom ove tvoje izjave. mozes li mi dati svoje tumacenje znacenja poziva opozicije 90-ih za neplacanje dazbina u vidu komunalija i racuna za struju u svrhu gradjanskog otpora milosevicevom rezimu? kako shvatam ni to za tebe nije gradjanska neposlusnost nego neka varijacija neposlusne omladine kao u libiji (!) , turskoj i brazilu. hvala unapred na odgovoru Edited by Pontijak
Link to comment
Samo vi pametujte ali ne postoji sistem perpetum mobile. Umesto da prekinete sa tim vasim malogradjanskim moralisanjem i placate karte, vi cete stalno da trazite dlaku u jajete. Uvek ce vam neko biti kriv. Bice vam sve gore i gore, jer ce para biti sve manje. Manje para manje buseva. Manje buseva vece guzve. Manje para losiji busevi. Da li je moguce da ne mozete da ukapirate tako jednostavne stvari i da je to tako u svim uredjenim zemljama.
ja lično, recimo, ovo boldovano savršeno kapiram. kakve to veze ima sa nama though?
Link to comment
ja lično, recimo, ovo boldovano savršeno kapiram. kakve to veze ima sa nama though?
Pa valjda tezimo da se nadjemo u tom drustvu, a od neceg se poceti mora. Inace Dabovic i Milogled imaju klasican svercerski um. Citao sam studije o tome koje kazu da je 78% nasledno, tako da ih ne bi mnogo krivio. Edited by bergasa19
Link to comment
Kuj ih je terao da budu kontrolori. A ima toliko postenih privremenih poslova, evo sad sezona berbi, em bolja nadnica, em ne sluzis silama zla.
Jeste, evo u Srbiji ne nazaposlenost 3%, ima poslova na sve strane...I sad kontrolori "sluze silama zla" :isuse: boze me sacuvaj sta cu sve procitati. Narocito posto vecina kontrolora samo prodje kroz vozilo ignorisuci svercere. Ne secam se kada sam prosli put video da uopste razmenjuje vise od 2 reci sa nekim ko kartu nema, a kamoli da ih tera da izadju.
Link to comment
Pa valjda tezimo da se nadjemo u tom drustvu, a od neceg se poceti mora.
vidi ovako, bezmalo sve zapadnoevropske uređene zemlje su svoj put ka bivanju uređenim počele uterivanjem u red i ograničavanjem onih na vrhu (od strane koga, to je sad drugo pitanje, ali nebitno u ovom momentu), a ne onih na dnu. Ne znam nijednu iole ozbiljnu studiju o tome da se neko društvo degenrisalo tako što se "narod" izmangupirao...
Link to comment
Jeste, evo u Srbiji ne nazaposlenost 3%, ima poslova na sve strane...I sad kontrolori "sluze silama zla" :isuse: boze me sacuvaj sta cu sve procitati. Narocito posto vecina kontrolora samo prodje kroz vozilo ignorisuci svercere. Ne secam se kada sam prosli put video da uopste razmenjuje vise od 2 reci sa nekim ko kartu nema, a kamoli da ih tera da izadju.
:isuse: It's dangerous to be sarcstic on this topic...
Link to comment
vidi ovako, bezmalo sve zapadnoevropske uređene zemlje su svoj put ka bivanju uređenim počele uterivanjem u red i ograničavanjem onih na vrhu (od strane koga, to je sad drugo pitanje, ali nebitno u ovom momentu), a ne onih na dnu. Ne znam nijednu iole ozbiljnu studiju o tome da se neko društvo degenrisalo tako što se "narod" izmangupirao...
Pa jebem mu misa kako to narod u Zajecaru glasa za ona dva idiota? Edited by bergasa19
Link to comment
Pa jebem mu misa kako to narod u Zajecaru glasa za ona dva idiota?
ok, sad već ne znam jesam glup pa ne vidim da se zajebavaš ili ne...
Link to comment
:fantom:
Evo dame i gospodje kako izgleda taj um. Ja se ovde ubih od dokazivanja, a ovom sverceskom umu je samo do sprdanja. Lukav je on i lako zamenjuje teze. Eno vidite kako to radi i drugi sverceski um onaj Dabovic. Kada se suoce sa argumentima oni po starom obicaju udaraju na segu i veselje. Edited by bergasa19
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...