Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Jel od danas ta pojačana kontrola? Video sam neke u belim majicama sa natpisom KOНТРОЛОР na leđima, voze se sve vreme. Ili ih je samo mrzelo da izlaze iz rasklimatizovanog autobusa

Link to comment
Počela. To su tiПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
E? Video danas jednog u autobusu, ali se nije pomerio od srednjih vrata, niti je bilo kome kontrolisao karte. Ucinilo mi se da mu na majici pise kontrolor, al rekoh mozda je to neka fora sa natpisom :D
Link to comment

znaci sada se od karata i subvencija finansiraju dve odvojene grupacije kontrolora, sa reduntantnim menadzmentom, i to zato sto je Apex sarlatanska, polufantomska firma koja nije u stanju da ispuni ugovornu obavezu. naravno, raskidanje ugovora sa Apexom je nemoguce posto Djilas licno ima finansijski interes u toj firmi, vec se bacaju pare na novu hordu kontrolora.posle ovoga, dodje mi da se histericno smejem kad neko ustvrdi da ja sa svojim svercovanjem pravim stetu GSP-u. yeah, right.

Link to comment

Cenim da to sad niko nece tvrditi jedno vreme, recimo par nedelja ili meseci. A onda ce se pojaviti neki novi ili stari moralista da nam ukaze™ u cemu je srz problema, pa opet sve iz pocetka, jos jedan krug.

Link to comment
znaci sada se od karata i subvencija finansiraju dve odvojene grupacije kontrolora, sa reduntantnim menadzmentom, i to zato sto je Apex sarlatanska, polufantomska firma koja nije u stanju da ispuni ugovornu obavezu. naravno, raskidanje ugovora sa Apexom je nemoguce posto Djilas licno ima finansijski interes u toj firmi, vec se bacaju pare na novu hordu kontrolora.posle ovoga, dodje mi da se histericno smejem kad neko ustvrdi da ja sa svojim svercovanjem pravim stetu GSP-u. yeah, right.
Totalni cirkus šta se dešavaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Link to comment

Samo vi pametujte ali ne postoji sistem perpetum mobile. Umesto da prekinete sa tim vasim malogradjanskim moralisanjem i placate karte, vi cete stalno da trazite dlaku u jajete. Uvek ce vam neko biti kriv. Bice vam sve gore i gore, jer ce para biti sve manje. Manje para manje buseva. Manje buseva vece guzve. Manje para losiji busevi. Da li je moguce da ne mozete da ukapirate tako jednostavne stvari i da je to tako u svim uredjenim zemljama.

Link to comment
Samo vi pametujte ali ne postoji sistem perpetum mobile. Umesto da prekinete sa tim vasim malogradjanskim moralisanjem i placate karte, vi cete stalno da trazite dlaku u jajete. Uvek ce vam neko biti kriv. Bice vam sve gore i gore, jer ce para biti sve manje. Manje para manje buseva. Manje buseva vece guzve. Manje para losiji busevi. Da li je moguce da ne mozete da ukapirate tako jednostavne stvari i da je to tako u svim uredjenim zemljama.
Moja teorija pade u vodu :(
Link to comment
Moja teorija pade u vodu :(
Da li si se ikad zapitao kako je bus plus kontrolorima po ovoj vrucini? Da li si nekad pomislio da su i oni necija deca? Edited by bergasa19
Link to comment

A ceniš da kad bi svi kupovali karte ovi kupili po neki bus ili oprali,sredili postojeći, pre nego li sebi po novi x6,s500 ili ko šta vozi, od te love.Послато са RACERII користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...