Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

posteno govoreci to je tako od kada znam za sebe, pa i kad busevi idu na minut. previse je ljudi koji dolaze sa jezera.eto malo da branim gsp!
56, 511 i ostali autobusi koji idu iz pravca Obrenovca (iz nekog neverovatnog razloga) više ne staju na toj stanici, logično je da gužve budu veće.Ukinuli su stanicu kod NIS-a, kao i stanicu kod Gospodarske mehane (mada glas iz one glupe naprave i dalje daje obaveštenje o njima).Meni lično to odgovara, vozim se svega jednu stanicu do sajma, kontrolor može da se jebe (kažem mu da ću izaći na sledećoj), ali neke ljude su ojadili.
Link to comment

ta odluka ima smisla u svim okolnostima osim ove - kada je leto i kad se ljudi vraćaju sa ade.već postoji jedna zajednička stanica 56, 55, 89 i trocifrenih linija, ona prethodna, kad se skrene sa padine. posle toga nema previše smisla da staju i kod šećerane, pogotovu u jutarnjem špicu kada su gužve ionako veće, jer 52, 53 i 56 u nastavku imaju istu trasu, dok ostali koji pre mostara žele da presednu to mogu da učine i kod sajma. manje stanica na kojima autobus staje - brže se stigne do odredišta.ali generalno jeste glupost kad su u pitanju letnji dani. mogli bi paralelno sa letnjim redom vožnje i da vrate tu stanicu pomenutim linijama, jer gužve tokom leta sigurno neće biti manje.

Edited by Evropejac
Link to comment
Pravi i iskreni poštovaoci busplusa kupuju personalizovanu.Послато са RACERII користећи Тапаток 2
naravno, 6-12 autobusa dnevno, ja se vozim kao boginja :lolol:nekad samo 4. tuzni su to dani :cry:
Link to comment
A šta ćemo sa ljudima koji rade u NIS-u, ili žive na Senjaku kod mehane? Nek' pešače, nemaju dovoljno validacija.
ovo za nis jbg, a kod mehane mislim da i dalje staje, možda je majstor bio u elementu, pa propustio.
Link to comment

Ne staju autobusi kod mehane, ali mislim da je to ukinuto zbog izgradnje petlje. Kada je zavrse, nadam se da ce tu stanicu vratiti.Seceranu su kao i onu stanicu posle sajma (iz grada) ukuinuli za linije koje idu Obrenovackim kada su uveli "carine". Carina vise nema, a stanicu zaboravili da vrate, isto kao i obavezno validiranje/ulazak na prednja vrata. Debili.

Link to comment

Kao i onu iza zelenjaka, pre Brankovog mosta (za masu autobusa), pisalo je da se privremeno ukida.Ovo ludilo će se završiti tako što će autobusi voziti isključivo od početne do krajnje stanice, forma će biti ispoštovana, a putnici su ionako stoka koja se ne validira, ko ih jebe.

Link to comment
ako me strefi srcka u snu da ne bude da sam odneo tajnu u grob: ne validiram za voznje krace od 2 stanice.
eh, sad, ko da ne znas da velicina nije vazna.ja sam danas u tvoju cast overila kartu u tramvaju.
Link to comment

Ja sam danas napunio obe nepersolizovane kartice i poništio u oba vozila u nadi da će mi prići kondukter. Međutim ništa :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...