Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Mislim da ću ih drkati sutra za ovo. AKo imate koji savet, slobodno udrite.
preporučujem ovo32667.jpgzove se vranina kandžaposuti rano izjutra ispred pogona GSP
Link to comment

Mislio sam na skribomanski metod, nenasilan otpor, i tako to. Pismo direktoru GSP, direktoru Direkcije,, a Blic i gradonačelnik u CC.

Link to comment

a to...pa valjda mejl Direkciji za saobraćaj ali da u cc budu gradski oci i slični. tako je makar preporučivano na forumu.mrka kapa, izvesno

Link to comment
Tokom istrage o nesreći na Zvezdari, kada je autobus na liniji 77 usmrtio dvoje studenata 3. novembra 2011, prikupljeni su dokazi koji ukazuju na to da optuženi vozač Jovan Stolić nije ni bio u vozilu, saznaje “Blic”. Tahograf, povrede vozača, tragovi na licu mesta ukazuju na to da je autobus sve vreme bio upaljen, da se sam sjurio nizbrdo i uleteo u park.
blicosim što se slučaj vraća u medije, uopšte ne kontam šta su hteli reći sa ovim tekstom
Link to comment
priča se po čaršiji da je u najavi privatizacija gsp-a...
Pa već duže vreme ide priča da je korišćenje javnog prevoza kao bilo koja druga usluga. Ako je tako, privatizacija jedinog državnog pružaoca te usluge je posle očekivan korak. Edited by pacey defender
Link to comment
Pa ko od državnih firmi, osim GSPa, radi u sistemu beogradskog javnog prevoza?
Pored Beovoza ( Železnice Srbije) i Lasta je u većinskom vlasništvu države.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...