Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

zapravo, 33 je, kada je uvedena, išla od Kumodraža do 25 maja. onda su je isekli, tako da je išla samo do Slavije, i meni jedino razumno objašnjenje je bilo samo da bi sve sa Voždovca koji idu ka potezu Slavija-Kališ naterali da promene još jedan prevoz, i, jel'te, plate još jednu kartu. onda je polako, s'vremena na vreme ubacivana poneka 33ka koja je išla dalje ka Pančevcu, a sada je valjda to slučaj sa svim? to već ne znam, pošto njom dalje od Slavije više nisam išao. isto tako su, samo baš baš davno, isekli trasu 42ke koja je pičila do Kališa, tj išla svojom sadašnjom trasom, a od Slavije išla kao 31.
Staaara 33 je išla od Kumodraža do Voždovca.
Link to comment

prva 33 je išla od Kumodraža do Voždovca (Trošarine)pa je onda uvedena privatna koja je išla skroz do Slavijepa je onda produžena i do Kalemegdana (i to je bilo super)pa su onda objedinjene sve linijepa je onda iz nekih bizarnih razloga skraćena opet do Slavije (jer navodno od Slavije do Kalemegdana su smele da idu samo trole, i opet iz bizarnih razloga glupi 31)pa je onda produžena do Pančevačkog mosta, što nije loše, ali do Kalemegdana je bilo boljea za noćnu 33 ne znam?znam samo 401 koji ide s Dorćola preko Bajlonove pijace, Pravnog i Slavije

Link to comment
Uz još jedan hendikep Voždovca - jedini gradski kraj koji nema direktnu noćnu vezu sa Trga, nego samo sa Slavije.
Jerkovic izgleda ne racunas kao Vozdovac, posto si zaboravio 26. :DJos jedan glas za 50icu kao najgoru liniju. Strokava, mracna vozila, (s)umorna lica, u pedeseticama jos uvek traju 90e. Cak je i E5 vremenom postala takva. Znam par pesaka koji su kola kupili kada su na novi posao morali da idu 50icom. U 25ici je krkljanac do Vuka, pa se jos malo isprazni kod Kalenica, a posle Dusanovacke poste je poluprazna.
Link to comment

staaaaaaaaaaara 33 je isla od zelenog venca do filmskog grada u kosutnjaku, a kad je napravljen vidikovac, linija je produzena i promenjen broj u 53

Link to comment
staaaaaaaaaaara 33 je isla od zelenog venca do filmskog grada u kosutnjaku, a kad je napravljen vidikovac, linija je produzena i promenjen broj u 53
!! Tako je, sad si me podsetio :D
Link to comment

U nekim zemljama Evrope za vožnju bez karte otvara se krivični dosije i ide se pravo pred sudiju koji može odrediti i kaznu zatvora. Uglavnom se završava na ogromnim novčanim kaznama, i preko hiljadu evra. Gospodo, ako hoćete u Evropu, morate prihvatiti i svoje obaveze a ne samo tražiti neka "prava" koja postoje samo u vašim glavama. (Marko M. Dabović, 7. mart 2011 14:04) +25 -12

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Ti ili si zaludan ili pravis neko istrazivanje javnog mnjenja. :D Nema treceg.
ni jedno ni drugo. radim nesto dosta stresno sto se obavlja u kratkim i histericnim etapama. u medjuvremenu moram nekako da se zabavim
Link to comment
U nekim zemljama Evrope za vožnju bez karte otvara se krivični dosije i ide se pravo pred sudiju koji može odrediti i kaznu zatvora. Uglavnom se završava na ogromnim novčanim kaznama, i preko hiljadu evra. Gospodo, ako hoćete u Evropu, morate prihvatiti i svoje obaveze a ne samo tražiti neka "prava" koja postoje samo u vašim glavama. (Marko M. Dabović, 7. mart 2011 14:04) +25 -12
Vas glas je zabelezen - hvala na trudu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...