Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

@lrdpod kojim okolnostima su ti oduzeli karticu?
Ma, nisu meni nego mojoj drugarici pa se sva istraumirala. Došla žena s puta i nije uplatila isti dan, pa je zatekli sa praznom. Ona im objasnila da redovno plaća (stvarno to radi) i da je sad došla i da je mislila da je uplatila, evo saće da izađe da uplati i lik joj odmah uzeo, ni pet ni šest.
Link to comment
što da im se obraćamo pisanim putem?
zato sto je to jedini zvanichni put ako hocesh neshto da postignesh. pisanim putem, preporucheno. pa da se zatim dejstvuje na osnovu odgovora.mislim, moze sve to i preko naslovne strane na kuriru, ko ima zivce.
Link to comment

Oduzeli su i meni nepersonalizovanu. Rekoh mu da je nabije tamo gde sunce ne sija i da od mene vise dinar videti nece. Tako i bi, svercujem se bahato bez ikakve kartice vec mesecima i super mi je. Ko ih jebe, validirao sam se prilicno cesto dok mi nisu oduzeli karticu. Kakvi oni prema meni, takav ja prema njima.

Link to comment

ali kartica je imovina? pretpostavljam da ne izdaju potvrdu da su uzeli? mislim da to ne moze tako :unsure:ni personalizovanu ni ne...edip. mislim jebote ne izdaju potvrdu da su mi uzeli pare, mogu lepo da mi skenjaju uplatu, pa oduzmu i karticu i super. ali ja sam platila, jesi tetka, sigurno <_<ima tamo neki genije, neki pametan...

Edited by thermal bug
Link to comment
Mene su uslovili, daj licnu ili necu ti vratim karticu. :)
kad nisi gledao da se svidish, dok si u tom personalnom odnosu ^_^
Link to comment

Ovaj mesec prvi put platih na trafici dopunu za mesecnu i dobila sam samo onaj isecak od Apex-a, nista fiskalni. Do sad sam uvek kupovala u Minut, Dva radnjicama, oni jedini prihvataju placanje karticom za Busplus dopunu i uredno dobijem sve sto treba, i onaj njihov papiric i fiskalni.Cisto malo da rantujem, da se napomenem blize i dalje rodbine onom ko je smislio zaobilaznu rutu za 45-icu dok traju radovi, kao da nije dosta sto i regularno ima nebuloznu rutu (kruzenje oko centra Zemuna i parka da bi dosla do Tosinog bunara), nego sad kruzi kroz Mihajla Pupina, Dzona Kenedija i vraca se do A. Dubceka, i pritom ne staje nigde u tom kruzenju :isuse:

Link to comment
Ovaj mesec prvi put platih na trafici dopunu za mesecnu i dobila sam samo onaj isecak od Apex-a, nista fiskalni. Do sad sam uvek kupovala u Minut, Dva radnjicama, oni jedini prihvataju placanje karticom za Busplus dopunu i uredno dobijem sve sto treba, i onaj njihov papiric i fiskalni.Cisto malo da rantujem, da se napomenem blize i dalje rodbine onom ko je smislio zaobilaznu rutu za 45-icu dok traju radovi, kao da nije dosta sto i regularno ima nebuloznu rutu (kruzenje oko centra Zemuna i parka da bi dosla do Tosinog bunara), nego sad kruzi kroz Mihajla Pupina, Dzona Kenedija i vraca se do A. Dubceka, i pritom ne staje nigde u tom kruzenju :isuse:
Jel staje na onoj stanici prekoputa pumpe kod Peconija, bivsa Obuca Beograd?
Link to comment

Sad kad me pitas ne mogu da se setim, ali koliko primetih nije stala ni na jednoj osim svojih redovnih, znaci kad skrene posle pumpe levo. Ujutru cu ponovo tom trasom pa mogu da obratim paznju, posto na sabajle nisam bas koncentrisana.

Link to comment
ne daju potvrdu da je oduzeta
Izdaju potvrdu, na potvrdi piše koji su uslovi pod kojima može biti oduzeta. I to je jedino mesto na kome piše, u pravilniku nema.
Link to comment

mojoj svastiki nisu dali potvrdu, a oduzeli joj nepersonalizovanu, i ona zvala policiju, regularnu, i ovi došli, i onda nastalo sto čuda

Link to comment
mojoj svastiki nisu dali potvrdu, a oduzeli joj nepersonalizovanu, i ona zvala policiju, regularnu, i ovi došli, i onda nastalo sto čuda
Ova je izdata za personalizovanu. I mene zanima kakvih sto čuda. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...