Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

jel i dalje ne rade obavešenja preko android aplikacije ili sam to samo ja?
Kod mene radiПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment
mensčini da ne rade bar 10-15 dana, ali proveravam.
radio juche. odjutros jok. chekala sam sve starinski, na prirodno :D
Link to comment

Meni nije prestajala raditi nikada (apex aplikacija zvanična)Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Izvinjavam se što pitam nešto što je verovatno prežvakano sto puta, ali mi treba pomoć.Dakle, smeju li kontrolori da oduzimaju personalizovane i nepersonalizovane kartice? Ako da, čime je to regulisano? Gledao sam na sajtu, ali nisam našao ništa o tome.

Link to comment
Šta će im?
Stvarno ne znam šta će im. Oduzimaju kartice, mene zanima da li imaju pravo, pošto u njihovom pravilniku nisam našao. Možda ima, ali nisam video.
Link to comment

Trebaju im, da ih ti ne bi imao. Posle bi morao opet kod njih da ti izdaju novu, a tada bi ti računali neke penale. Možda piše nešto u onom njihovom ugovoru. (ako pričamo o personalizovanoj kartici)

Link to comment

Ah, stari dobri lek za dizanje pritiska. Dakle, u Busplusu ne znaju ništa, šalju te na Direkciju. U Direkciji ti kažu da nemaju pravo da oduzimaju, ali da mogu ako se sumnja na zloupotrebu. Na pitanje kojim članom pravilnika je to regulisano, dobio sam odgovor da to nije u pravilniku već da je to mišljenje Direkcije koje je upućeno Apeksu. Na pitanje gde može da se vidi to mišljenje, dobio sam odgovor da se obratim pisanim putem. Na sva dalja pitanja sam dobio odgovor da se obratim pisanim putem. Izlazi mi para na uši.

Link to comment

obrati se pisanim putem. sta cesh.gospode oko chega ce oni sve sad da naprave ludilo, jel to tamo ima neko placen da sedi i smishlja kakve sve mi obaveze treba da imamo prema njima (osim placanja, to je u redu), plus obavezno poverenje, jer oni nas nece prevariti nikad, a mi samo chekamo priliku... zli mi.

Edited by thermal bug
Link to comment

što da im se obraćamo pisanim putem?jesu li se oni obraćali pisanim putem kada su oduzimali karticu?zato im ne dajte ništa u ruke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...