Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

definishimo kako nam padne, ali ja sam danas dala 3 iljade a nisam dobila nikakvu potvrdu da sam nekom dala te pare. jer se to vishe ne izdaje. a neshto mi se chini da to nije u redu. mozda greshim <_<

Link to comment

Naravno da nije u redu. Nisam o tome pisao. Ja samo rekoh na ono "fiskalni, pdv" da nema pdv i da ima fiskalni.A ovo je neviđeni bezobrazluk, šta misle da će uštedeti koji dinar na termalnom papiru, ma bandaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
A ovo je neviđeni bezobrazluk, šta misle da će uštedeti koji dinar na termalnom papiru, ma banda
nekako mi se čini da, osim što nešto hoće da uštede, nešto hoće i da sakriju. pokušah guglati zakon o pdv-u, i kako je taj hermafroditski - državna firma a privatni uterivači karata - odnos definisan, al ne uspevam. da su čista posla, zašto bi branili prodavcima na trafikama da daju taj fiskalni isečak... ne znam, pitam.
Link to comment

Brkaš pojmove. Jedno je isečak sa fiskalne kase, drugo je isečak sa busplus aparata. Isečak sa fiskalne kase jednostavo mora da se izda, inače sledi kazna zatvaranja objekta, a i nisi dužan da daš novac.Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

ne brkam pojmove. nekoliko puta sam direktno tražila isečak od fiskalnog računa, koji prodavci čim se odštampa moraju da bace. ako mi ne veruješ, probaj. pitaj na bilo kojoj trafici u gradu prilikom dopune bus plusa da ti daju fiskalni račun za to što si platio.

Link to comment

Zovi tržišnu inspekciju. U obavezi su da izađu na teren i da zatvore objekat na 10 danaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

pa da pakujem otkaz ovim nesrećnicima što rade za 20 iljada? ne. nije fazon u tome da njih mrzi da ti doture to papirče, nego im je rečeno da ga ne daju. kad tražiš fiskalni račun jedni (oni drskiji) će ti reći - nema, a drugi će samo da se kiselo nasmeju u fazonu - ne mogu da ti dam. probaj da tražiš, videćeš šta pričam.

Link to comment

Super, eto novog "opravdanja" za šverc, "nemam kartu, jer ne izdaju fiskal, ako nešto nije jasno, pitajte ministra Dinkića" .Послато са RACERII користећи Тапаток 2

Link to comment

Kreteni danas izmenili trase nekoliko linija a nigde obavestenja na sajtu GSP!

Radovi u Nikolaja Ostrovskog u ZemunuZbog radova na zameni kolovozne konstrukcije i asfaltiranju kolovoza od sutra, 8. maja, do petka, 17. maja, za saobraćaj će biti zatvorena Ulica Nikolaja Ostrovskog u Zemunu. U toku izvođenja radova za saobraćaj će biti otvorena raskrsnica Nikolaja Ostrovskog – Nemanjina.Za vreme izvođenja radova biće izmenjen režim saobraćaja vozila javnog gradskog prevoza, pa će autobusi sa linija 17, 73, 82, 83, 88, 610 i 611 od raskrsnice Džona Kenedija – Bulevar Mihajla Pupina saobraćati u oba smera trasom: Džona Kenedija – Bulevar Nikole Tesle – Karađorđev trg – Karađorđeva i dalje redovnim trasama. Autobusi sa linije broj 45 će od raskrsnice Aleksandra Dubčeka – 22. oktobra u oba smera saobraćati trasom: Aleksandra Dubčeka – Bulevar Mihajla Pupina – Džona Kenedija – Bulevar Nikole Tesle – Karađorđev trg – Karađorđeva i dalje redovnom trasom.
A sajt GSP

промена режима линија

ажурирано: 07.05.2013. у 12:30h

ТРЕНУТНО НЕМА ПЛАНИРАНИХ РЕЖИМСКИХ ИЗМЕНА САОБРАЋАЈА.

Link to comment
Kreteni danas izmenili trase nekoliko linija a nigde obavestenja na sajtu GSP!
jeeee. bash sam se pitala shta je i koliko traje. hvala, veoma sam zadovoljna :Dtakodje sam ushicena 765om rekonstrukcijom tvornichke i nikolaja ostrovskoga. sad ce usled drndanja terena da 22 oktobra opet upadne sama u sebe, pa ce morati i to da rade, nadam se da su predvideli sredstva za tradicionalnu rekonstrukciju :s_w:ps. ne radi esemes busplusov ceo dan. Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...