Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

nisam ni primetila da je bio na nuli, imala sam slusalice pa nisam cula da li je pistalo..
izgovori :sleep:probao da dopunim nepers. na kojoj bilo 20 dinara al nije uspelo. istekla valjda jos u januaru. moram kupiti novu nepers. posto iz trola ne izbijaju <_<je l' nepers. traje tri meseca nezavisno od dopune?
Link to comment

Oko trajanja kartica - vest iz januara 2012, ako u međuvremenu nisu nešto promenili:

Od 16. januara građani će moći da nabave plastične nepersonalizovane karte koje kao i personalizovane koštaju 250 dinara i važe tri godine, kao i papirne nepersonalizovane karte koje koštaju 40 dinara i važe tri meseca.
Link to comment

Ja sam počeo da reč "građanin" doživljavam kao neku uvredu. Kao da te neko namerno zajebava. Nešto kao "marva".

Edited by Bakemono
Link to comment

danas kupim markicu, u prodavnici koja prodaje i bus plus. kaze devojchica, vishe ne moze da mi izda potvrdu, onaj mali rachun, da sam kupila mesec, ukinuli.te tako platih prevoz bez ishta, pljas pare, pljas personalizovana i to je to. u busu ustanovim da radi, ali sta ako ne radi? reche dete da se vratim kod nje, pa ce oni da vade odnekud spisak sta su kome prodali, pa ce da onda neshto. znachi sjajno. imam bezgranichno poverenje u gradonachelnika, njegove bliske prijatelje i saradnike, da nece da mi zapale tri ipo iljade na lepe ochi i posle da se prave ludi, josh da me izjuruju iz prevoza i hapse pomocu policije. sjajno, jednom rechju :ph34r:mora da je tu prekrshen neki zakon? :unsure:

Edited by thermal bug
Link to comment

čik nek neko proba da na trafici uzme fiskalni račun za dopunjen bus plus. dakle, ne onaj papirić na kome piše stanje na kartici, nego lege artis fiskalni račun: plaćeno ovoliko, kusur vraćen ovoliko, pdv toliko...edit: bus plus nije u sistemu pdv-a :D

Edited by najgora
Link to comment

Naplaćuju uslugu prevoza, znači nema pdv, a ti definiši kako hoćešПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...