Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

a, da, jos jedna zanimljivost vezana za dugove gspa - kad god "grad kupuje autobuse za gsp" tu se u stvari sav dug prebacuje na gsp. grad uzme kredit, kupi 200 autobusa, a gsp treba da vraca pare, tako neka sema. eto dugova, eto nerentabilnosti, eto veolie da uleti kao spasilac za 1 evro.

Link to comment
Zar "oni" misle da će poprave stanje u gsp budžetu tako što će da smanje broj polazaka i broj vozača. A niko ne računa na to da ako se sroza kvalitet prevoza, drastično povećava poziv na šverc.Jel to ta kvaka 22?Sent this post by using Tapatalk 2 and HTC phone
Тешко да може да буде више шверцовања. Око 70% људи не плаћа карте. То је проверено тако што су на неким од приградских, као и неким најпрометнијим линијама поставили на неколико дана контролоре у сваки бус. Очитавање карата је скочило а 300% посто.
Link to comment

Ovo mi je komsiluk :D Krenuo da kupim dorucak kad ono na stanici izgorjeli autobus i policija koja regulise saobracaj. Na tim 300+ linijama voze se neki od najvecih krseva u gradu.

Link to comment

ja sam se dva meseca vozila svakodnevno, i ni jednom nije išao bus koji je imao grejanja. to je bilo u novembru i decembru.. bila sam bolesna još mesec dana nakon togahoror

Link to comment
ja danas video autobus sa zadnjim staklom koga u mestu drzi duct tape.
U taj tako već godinu i i nešto to je onaj što mu je tu klima i nije celom širinom to staklo pozadi?Send from WC šolja by BVK
Link to comment

ukro mi danas magarac kontrolor nepersonalizovanu karticujbg, nisam znala kolko imam kredita tj da sam na nuli, a zurila na posao, i kad je video da se 'nisam validirala' nije hteo da mi vratijoš je hteo da sačekamo zajedno komunalca, kako da nenisam imala vremena da se svađam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...