Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ma to sa gradskim prevozom, ne znam zasto ali me podsetilo na strajk kamiondzija u cileu koji je bio samo uvod u svrgavanje aljendeove vlasti. opet kazem, suludo mi je da gradska vlast udarnicki radi na sopstvenom padu
E i ja ovo ne kapiram.
Link to comment

Lepo reče Vasa onomad, Đitler je debil. Sva ta tehnomenadžerska aura i vo no trt mrt kombinacije padaju u vodu kad se siđe na niži nivo i dupe mu se nađe u procepu.

Link to comment

Kaze mi prijatelj koji radi kao vozac u GSP, da su izokola najavili zaposlenima kojima u sledecih par meseci isticu sestomesecni ugovori, isti nece biti produzeni....On vec trazi novi posao za svaki slucaj...

Link to comment

Zar "oni" misle da će poprave stanje u gsp budžetu tako što će da smanje broj polazaka i broj vozača. A niko ne računa na to da ako se sroza kvalitet prevoza, drastično povećava poziv na šverc.Jel to ta kvaka 22?Sent this post by using Tapatalk 2 and HTC phone

Link to comment

Tek im sad niko nece placati, a bice i vecih sranja. Maloumni degenerici. Ali dobro, najvaznije je uvesti ulazak na prednja vrata i zadovoljiti necije fetise za disciplinovanjem. Red i poslusnost su svetinja, a dvomilionski grad ce vec nekako preziveti i bez javnog prevoza. Moze se ici i peske.

Link to comment
Zar "oni" misle da će poprave stanje u gsp budžetu tako što će da smanje broj polazaka i broj vozača. A niko ne računa na to da ako se sroza kvalitet prevoza, drastično povećava poziv na šverc.Jel to ta kvaka 22?Sent this post by using Tapatalk 2 and HTC phone
Cuo sam odavno da djilas ima dil sa veoliom i da gura da se gsp ukine i da veolia preuzme posao. Ne bih se iznenadio da je tacno.
Link to comment
Zar "oni" misle da će poprave stanje u gsp budžetu tako što će da smanje broj polazaka i broj vozača. A niko ne računa na to da ako se sroza kvalitet prevoza, drastično povećava poziv na šverc.Jel to ta kvaka 22?Sent this post by using Tapatalk 2 and HTC phone
pa posle ako neko pita, sami smo krivi :s_w:
Link to comment
pa posle ako neko pita, sami smo krivi :s_w:
Znači prebaciti krivicu da građane a oni koji kradu gorivo i imaju dil sa dispečarima ostaviti "sve po starom".Jedino ako je ovo sa ugovaranjem "Novog GSPa (veoila)" istina, onda ima smisla mada to mu onda dođe svesno urušavanje državne imovine a to bi se trebao sprečiti tj kazniti a to bi značilo da imamo pravnu državu i tako u "sitna crevca"....Sent this post by using Tapatalk 2 and HTC phone Edited by eye of the beholder
Link to comment
Cuo sam odavno da djilas ima dil sa veoliom i da gura da se gsp ukine i da veolia preuzme posao. Ne bih se iznenadio da je tacno.
A jbga sad, koliko Veolia ima sopstvenih autobusa? I sta znaci preuzimanje posla - da otkupi sva GSPova vozila, tehnicke kapacitete,...? To bi kostalo, cak i na namestenom tenderu mozda i 100.000.000 evra. Ceo ovaj haos je posledica nemanja resenja, u iole tezoj "poslovnoj" situaciji. I budali je jasno da sa krizom naplata ide dole, jos su dali dobrom delu gradjana da kazemo jedinstven cilj protiv koga mogu da se ujedine (aka busplus). I sad posto ne znamo kako da naplatimo karte, ajde da se igramo menadzerisanja, mozda nesto i upali. Oce to
Link to comment

Ne razumem kako vozac nije video putnicu da je zaglavljena na prednjim vratima. Hebo ih bus plus, ulaz na prednja vrata i ostala sranja.

Stravična smrt: Autobus GSP vukao ženu 20 metaraStarija žena poginula je dok je pokušavala da uđe u autobus na liniji 26 na stanici koja se nalazi na uglu Višnjićeve i Dušanove.Prema rečima očevidaca žena je pokušala da uđe na prednji ulaz kada je vozač autobusa već počeo da zatvara vrata, zbog čega se zaglavila.Vozač je nastavio tako da vozi nekih 20 metara jer je nije video, a kada je primetio ženu koja je zaglavljena zaustavio je autobus i otvorio vrata. Žena je ispala na kolovoz i tad je preminula.Lekari Hitne pomoći došli su na lice mesta, međutim mogli su samo da konstatuju smrt.U toj ulici u smeru ka gradu zaustavljen je tramvajski saobraćaj.link: http://www.blic.rs/V...-zenu-20-metara
Link to comment

verovatno usled velike guzve, vozac nije uopste mogao da vidi prednja vrata. a i boleo ga je kurac da staje zbog neke babe, zasto nije usla na vreme.nadam se da ce rodjaci ove zene sprovesti pravdu, posto sud sigurno nece.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...