Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Snimak (
) ...Ulazak na prednja vrata + kontrola + bonus ... ponašanje kontrolora (treći minut) ...
Iako su veoma iritantni, ovi momci su mi jako simpatični, nekako sam slab na samoorganizovanje i bunt protiv bilo kakvog establišmenta.A meni su kontrolori uvek fini i nikad neće da se svađaju, samo me ostavljaju na miru. Karma valjda?
Link to comment

meni nije normalno što karta važi samo za jednu vožnju.pa jbte, stavi cenu 80din i kaži da važi sat ili sat i po i više ljudi će je odmah plaćati - nije vrag da u beogradu živi samo marva sa lopovskim instinktima koja će pre da crkne nego plati kartu. i što ne uvedu neke fleksibilne tarife? ovde kod mene npr. nedeljom i praznicima karta važi 4 sata umesto 1.nije mi jasno ni kako ljudi do sad nisu podivljali i polupali im sve živo. pa samo cene karata su dovoljan okidač (uvaljivanje busplusa, ponašanje kontrolora i komunalaca, ovo iživljavanje s prednjim vratima i ostala kozmetička treniranja strogoće da ne pominjem). pogledala sam video i pročitala onog đilasa o 2k kontrolora i iznervirala se, a realno situacija me uopšte ne dotiče. stoka osiona nedotupavna i pilićarska.izvinjavam se ako je neko već ovo isto izrantovao - ne čitam topik redovno.

Link to comment
A meni su kontrolori uvek fini i nikad neće da se svađaju, samo me ostavljaju na miru. Karma valjda?
... da, baš im izgledaš kao laka meta pa im nije zanimljivo :lol:
Link to comment
Iako su veoma iritantni, ovi momci su mi jako simpatični, nekako sam slab na samoorganizovanje i bunt protiv bilo kakvog establišmenta.
nije lose to, ali bi bilo dobro i da shvate duh zakona pre nego sto pocnu da drze lekcije o pravima gradjana. uopste nije tacno da samo policija sme da trazi dokumenta. sme da ti trazi ko hoce, ali samo policiji moras da das dokumenta na uvid, pod pretnjom kazne. da nije tako, niko ne bi smeo da trazi dokumenta ni za sta, ni banka, ni fakultet, ni opstina.
Link to comment

Ma ti likovi su amateri. Gledao sam nesto po netu, cak su i gostovali kod Malagurskog. Ne vladaju materijom uopste, imaju pomalo potcenjivacki stav spram obicnog coveka. Zapadni aktivizam wannabees. Dzaba im sto su kontra Djitlera, ne mirisem ih uopste

Link to comment
meni nije normalno što karta važi samo za jednu vožnju.pa jbte, stavi cenu 80din i kaži da važi sat ili sat i po i više ljudi će je odmah plaćati - nije vrag da u beogradu živi samo marva sa lopovskim instinktima koja će pre da crkne nego plati kartu. i što ne uvedu neke fleksibilne tarife? ovde kod mene npr. nedeljom i praznicima karta važi 4 sata umesto 1.nije mi jasno ni kako ljudi do sad nisu podivljali i polupali im sve živo. pa samo cene karata su dovoljan okidač (uvaljivanje busplusa, ponašanje kontrolora i komunalaca, ovo iživljavanje s prednjim vratima i ostala kozmetička treniranja strogoće da ne pominjem). pogledala sam video i pročitala onog đilasa o 2k kontrolora i iznervirala se, a realno situacija me uopšte ne dotiče. stoka osiona nedotupavna i pilićarska.izvinjavam se ako je neko već ovo isto izrantovao - ne čitam topik redovno.
Deo problema je i sto je to Dilas deo poverio Zeljku Ozegovicu jednom antitalentu.
Link to comment
Ma ti likovi su amateri...
večita kenjaža. de se ti delegiraj pa odradi nešto profi. da l su amateri ili nisu je beside the point, rade nešto, trapavo, sporo, bezuspešno, al rade nešto... Edited by najgora
Link to comment

nemoj da psuješ, molim te, niježna sam dušica :Pp.s. da l je to što ovi ljudi rade sviranje kurcu il nije (a jeste) je manje bitno. sami fotokopiraju one flajere, skupljaju se po trgu, zajebavaju po busevima. dakle, rade nešto. kako i koliko uspešno je druga stvar. kad bi se više ljudi uključilo možda bi nešto ispalo. ovako...

Edited by najgora
Link to comment

ja lepo pitam jel ima neki derbi a vi nista..kad ono maraton u nedelju znaci treba da krenemo u 10h da bi stigli u 12 na drugi kraj grada npr sa banjice u zemunajd sad bar neki sajt sa trasom,promenama linija prevoza i slicno

Edited by ivy
Link to comment

'zvini ^ ^

kad bi se više ljudi uključilo možda bi nešto ispalo.
Oslobodile bi se ovce iz redova i nagnale u nesputani stampedo. Daydream Edited by muslin
Link to comment
ja lepo pitam jel ima neki derbi a vi nista..kad ono maraton u nedelju znaci treba da krenemo u 10h da bi stigli u 12 na drugi kraj grada npr sa banjice u zemunajd sad bar neki sajt sa trasom,promenama linija prevoza i slicno
planplus.rs, nađi mapu sa gradskim saobraćajem.onda imaš ovde http://www.gsp.rs/mapa1.htm linije sa spiskom stanica.ovde http://www.studiob.r...st.php?id=87845 je spisak izmena u saobraćaju u nedelju.
Link to comment

prastajte ali moj daydream je da se zna sta je privatna, a sta gradska sluzba i da se podrazumeva da se gradske sluzbe ne poveravaju klijentistickom olosu na ubiranje profita. posto od toga nema nista, ostaje mi da se smejem i gradu i njegovim gradjanima koji usmeravaju gnev ka pogresnim metama jer ih generalno mrzi da citaju zakone i propise, cak i kad su puni entuzijazma i pravednog gneva.

Link to comment
prastajte ali moj daydream je da se zna sta je privatna, a sta gradska sluzba i da se podrazumeva da se gradske sluzbe ne poveravaju klijentistickom olosu na ubiranje profita.
u današnjim uslovima to bi bilo to. Edited by najgora
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...