Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ja sam jednom ušla na ta prednja vrata, i validator mi je sam od sebe skinuo dve karte, iako nisam izabrala opciju "više putnika", e od tada isključuvo, cvikujem kartu na srednjim ili zadnjim vratima.Baš sam juče pogledala na Slaviji kako trole otvaraju vrata, sasvim normalno i uobičajeno sva vrata, a narod kao i obično nagrne da ulazi , pre nego što su svi izašli iz trole.Mislim da će im sledeći korak biti, da pročešljaju bazu tih personalizovanih kartica, i pronađu: građanin Z.P. ( 42), nije uplaćivao bus blus karticu, iako mu firma daje pare za istu, već se bahato vozi kolima i parkira u zelenoj zoni ( podatak parking servisa), od sada mu se Odlukom skupštine grada Beograda br. xxxxxx, od 01.05.2013. ukuda pravo na popust za plaćanje stuje, a detetu u vrtiću se ukida pravo na užinu.

Edited by Arkadija
Link to comment

Samo da vidimo kako je on to "planirao" i koji je to "stručnjak"/"stručnjaci" njemu prezentovao dobitak od toliko i toliko i po kojim formulama?

Link to comment
Kolko mi lepo što ne živim u BG-u.
+1ali dolazim danas u veliki grad,nadam se da nema neki derbi i slicno..posto me svaki put nesto napadne kad dodjem..ali to tu stalno tako..
Link to comment

Posto redovno idem pesice moram da primetim da se sa prolecem broj setaca opasno povecao, a broj buseva smanjio, guzve na stanicama svako jutro...

Link to comment

Ali ja ne kontam kako Đilas kao gradonačelnik najavljuje zaposlenje još ljudi u privatnoj firmi ? Da li ja nešto propuštam oko vlasništva busplusa ?

Link to comment
ja nisam kontao da je Djilas u stvari poprilicno nesposoban i smusen lik, ali cini se da je to posredi.
Nije svako ko je dobar za sebe dobar i za druge.
Link to comment
Ali ja ne kontam kako Đilas kao gradonačelnik najavljuje zaposlenje još ljudi u privatnoj firmi ? Da li ja nešto propuštam oko vlasništva busplusa ?
I istrazni organi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...