Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ja sam pristustvovala jednom vožnji gde je kontrola ušla jedno 3 puta. Svaki put dečko putnik kontroli bez reči daje l.k., kontrola štampa kaznu, lik uredno uzima, gužva u džep i nastavlja spokojno vožnju. Cenim da će da mu se desi isto ko jednom ortaku koji živi u crvenoj zoni i nikad nije platio parking, ni na jedan način. Za tri godine stigla jednom opomena od parking servisa, od suda nikad - znači ništa.

Link to comment
Ja sam pristustvovala jednom vožnji gde je kontrola ušla jedno 3 puta. Svaki put dečko putnik kontroli bez reči daje l.k., kontrola štampa kaznu, lik uredno uzima, gužva u džep i nastavlja spokojno vožnju.Cenim da će da mu se desi isto ko jednom ortaku koji živi u crvenoj zoni i nikad nije platio parking, ni na jedan način. Za tri godine stigla jednom opomena od parking servisa, od suda nikad - znači ništa.
m,da, ništa se ne dešava:sve dok dečko ne bude hteo da uzem "persolizovanu" blus+ kartu tu te sačekaju :)Mada sad ne znam kako to funkcioniše sa bus+om, znam da su meni kad sam tražio povlasticu, rekli "neće-moći-dok-ne-platiš-kazne"a druga što živi u crvenoj zoni, i njega čekaju da se preseli i traži parking mesto na novoj adresi.
Link to comment
  • 3 weeks later...

ne-ve-ro-va-tno!Da li moguće da neko ovakve ideje realizuje?Mislim ok je da nekom padne na pamet tako nešto (svašta ljudima pada na pamet) ali da je u stanju i da realizuje, prosto fascinantno!Ovo kome je palo na pamet, u životu nije video trolu i njena prednja vrata! To ni u Japanu ne bi funkcionisalo.

Link to comment
ne-ve-ro-va-tno!Da li moguće da neko ovakve ideje realizuje?Mislim ok je da nekom padne na pamet tako nešto (svašta ljudima pada na pamet) ali da je u stanju i da realizuje, prosto fascinantno!Ovo kome je palo na pamet, u životu nije video trolu i njena prednja vrata! To ni u Japanu ne bi funkcionisalo.
Juce je vazilo, ali samo za pocetnu stanicu. Rece vozac, naredjenje...
Link to comment

Jos jedan imbecilni pokusaj zavodjenja reda. Nije mi bas najjasnije, kakva korist za busplusovce od ulaska na prednja, samo na pocetnoj stanici? Jel obavezno jedan u vozilu, ili sta? A i ranije je na pocetnim vozac otvarao samo prednja vrata, pogotovo ako je manji bus u pitanju, a ne zglobni. Barem kod mene ovde

Edited by nbg4ever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...