Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

pa ja ne bih pomerio. nije moj posao da popravljam autobus, niti zelim da rizikujem da retardirani vozac zakljuci da sam dirao njegovu rupu u vozilu i pocne da me bije.
Ili da neko stane na taj 'pomereni' poklopac, pa propadne i ozledi se. Ovako je bar opasnost vidljiva [kad su vec dozvolili da u takvom stanju izadje u voznju].
Link to comment

Koji su to pogoni GSP? Ovakve krsine u kojima je voznja jedan ekstreni sport nisam ni letos vidjao na mojim uobicajenim trasam. Ovi nisu ni za reparaciju samo za rezanje

Link to comment
Ili da neko stane na taj 'pomereni' poklopac, pa propadne i ozledi se. Ovako je bar opasnost vidljiva [kad su vec dozvolili da u takvom stanju izadje u voznju].
o ovome sam i ja razmisljao ali opet... ja bi je zatvorio.
Link to comment

Piše u današnjem blicu o tome. Valjda su pokušali pa je ugibalo....evo

- Bezbednost putnika u ovom autobusu bila je nikakva, čak je bilo putnika koji su umalo propali kroz veliku rupu jer poklopac nije bio pričvršćen, a oni su mahinalno ulazili u autobus i nisu očekivali ovako nešto. Samo ih je korak delio od propadanja kroz pod - napisao je u propratnom mejlu čitalac Aleksandar Jovanović, prenosi Blic. On kaže da su putnici pokušali da vrate poklopac na svoje mesto, ali to nije bilo moguće.- Poklopac ničim nije bio pričvršćen, pa bi onda stanje bilo još gore jer kada bi neko od putnika stao na poklopac, on bi potonuo - kaže Jovanović.On se pita dokle će GSP puštati u saobraćaj vozila koja ne ispunjavaju uslove o bezbednosti putnika i saobraćaja.- Da li je potrebno da se nešto ozbiljno desi pa da se tek tada reaguje i da li neko uopšte snosi odgovornost od zaposlenih u službama GSP-a za ovakve propuste - pita se ovaj Beograđanin. On kaže da je slučaj prijavio i GSP-u, gde mu je rečeno da će njihova unutrašnja kontrola detaljno "proveriti slučaj i utvrditi odgovornost svojih zaposlenih".- Ali, da li treba putnici ovakve stvari da prijavljuju, a ne oni koji su za to plaćeni - zaključuje u svom mejlu Aleksandar Jovanović, prenosi Blic.
edit: samo mi se čini da u štampanom izdanju ima i neko iz GSP-a, veli to se lako skida oštrim predmetom, možda je neko od putnika otvorio, ispituju stvar. Edited by Vapad
Link to comment
edit: samo mi se čini da u štampanom izdanju ima i neko iz GSP-a, veli to se lako skida oštrim predmetom, možda je neko od putnika otvorio, ispituju stvar.
A, pa da, jer kada putnik nesto sjebe, onda to ne sme da se dira do sledece smene. "Nije moj posao".
Link to comment
Ovo je super, najbolje što nikom ni na kraj pameti da se seti da to pomeri....Elem, ova gospođa ne samo da je jela bananu (što samo po sebi nije neubičajno u gradskom prevozu) več to što je tu bananu jela od Slavije do Studentskog trga (ovo je slikano na okretnici). Žena je jela pa je skidala "končiće" sa banane pa je gleda pa okreće.Sent from my Sensation using Tapatalk 2
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=12&dd=21&nav_category=12&nav_id=671038Beograd -- Nakon snimka na Jutjubu, na kom se vidi da je autobus na liniji 65 putnike prevozio sa rupom na sred vozila, iz GSP-a kažu da su možda punici tu rupu napravili.
Link to comment

У чему је фора са женом која једе банану, па скида оне кончиће и још је окреће од Славије до Студењака? Стварно не капирам.Срео сам данас групу од троје контролора, па сам их питао за гласине, каже да јесу поотпуштали силне људе, али нису знали да ми кажу колико. Кажу да им је последња плата каснила 8-9 дана и да им је ове недеље легао новембар. Што у Србији и није кашњење.Иначе, то ми је био трећи пут да сам срео/видео контролоре у последња два месеца, а можда и више. Први пут су ушли у аутобус, ја сам читао књигу, нису ме ништа питали. Други пут сам ушао у аутобус и стао поред једног, и ни он ме ништа није питао. А нисам ни укључивао зомби израз лица.Тако да ми се чини да је то све једно потпуно расуло, а нема више ни ко да спинује да су рупе у аутобусима зато што људи не плаћају Бус Плус.Е, да. Видео сам данас и аутобус број "6 месеци без камате за блабла кредит". Нигде са стране нема табле са бројем аутобуса.

Link to comment

Sve u svemu, Đilas se opasno sjebao. Ideja je valjda bila da krševe spolja prefarba marketinškim sloganima i da u njih ubaci hajtek uređaje za naplatu, a da idiotski sistem organizacije gradskog prevoza ni za dlaku ne promeni.Imam utisak da je više ljudi plaćalo prevoz pre ovog neuspelog eksperimenta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...