Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Jutros sam na staroj oktretnici na karaburmi prvi put u zivotu video tri 25ice, vezane, za manje od 10 minuta. U trecoj je bilo mozda 2 putnika.Onda je dosla 16aja i primila 196 putnika na 355 onih koji su bili vec u njoj.Dispetcheru, legendo.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment

Vozio se sinoć CAF-om na 13-ici, gilja uredno tj. kao i svaki drugi tramvaj u ovakvim uslovima. Pretpostavljam da je u dnevnim špicevima na delu opšti raspad sistema ali mi se isto tako čini da je za nešto bolje od toga Beogradu i Srbiji potrebna organizovana i dobro finansirana služba za rešavanje vanrednih situacija. Pošto istu nikada nećemo imati i bićemo doveka osuđeni da improvizujemo sa onim što imamo, otud i ovakve situacije.Edit: onaj ko je zamislio da u ovakvoj situaciji šalje kontrolore u autobuse, opasno je oboleo. Neverovatno je u kakvom paralelnom univerzumu ti ljudi žive.

Edited by beowl
Link to comment

Ja svaki dan putujem na relaciji Slavija-SIV2 (Španskih boraca, kako kaže teta iz BusPlus automata). Nije mi ušla kontrola brat bratu jedno mesec dana. Isto i u povratku.

Link to comment

Juče i danas kontrola me zakačila u 4 od ukupno 6 vožnji... Otkad je busplusa ukupno su me kontrolisali toliko puta, a sad za dva dana nabih višemesečni prosek. U ponedeljak bila kontrola i u BG vozu.

Link to comment
Juče i danas kontrola me zakačila u 4 od ukupno 6 vožnji... Otkad je busplusa ukupno su me kontrolisali toliko puta, a sad za dva dana nabih višemesečni prosek. U ponedeljak bila kontrola i u BG vozu.
kontrole ima tamo gde je nikad bilo i vrlo su ostri. kazem ja, popickali su se nesto
Link to comment
Jutros sam na staroj oktretnici na karaburmi prvi put u zivotu video tri 25ice, vezane, za manje od 10 minuta. U trecoj je bilo mozda 2 putnka.Dispetcheru, legendo
To ja gledam svako jutro, između pola 8 i 20 do 8 ujutru na pravcu između Vukovog spomenika i Južnog bulevara (autobusi 25 i 25p) u roku od par minuta a često i sva tri zajedo... Ako se propusti taj konvoj, sledeća 25ca dolazi posle 8.Sent from Sensation using Tapatalk 2....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...