Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

video kontrolu dva puta za dva dana. udju i izadju, ne pregledaju karte. jos je jedna kontrolorka prokomentarisala pri ulasku "vidi sada frku, svi ce da izadju", i svi se kontrolori nasmijase.ponasaju se kao firma u rasulu

Link to comment

juče u tramvaju od crkve svetog marka do ustaničke i od ustaničke do crkve svetog marka non stop su tu, kako jedni pregledaju i izađu, na istoj stanici ulazi nova trojka i pregleda ponovoimaju para za bacanje reklo bi se

Link to comment
Upravo nepotrebno zaduzivanje za novih 400 autobusa pokriva sve baze sto bi rekli Ameri. Posebno kod banaka kao sto je EBDR. To kao da te posaljem po hleb i mleko, ali ti kazem da odes u lokalnu kladionicu sa tim param mozda nam doneses i mesa.
Barem će da unište Ikarbus i lanac firmica koje rade za njih kao kooperanti, što i nije loše, da vrede nešto ne bi im trebala pomoć posle 20 godina ekonomskog iznurivanja. Lepo se otarasimo proizvodnih firmi i zaposlimo po šoping molovima i kuliramo.
Link to comment

Ovi Hrvati nas u svemu prestižu :DOdlična ideja i za dojave i za aplikacijuJel znamo nekog sa foruma, ko radi kreiranje aplikacija?I ovo za dojave, mora da se smisli neki sistem a ne korisnici da pisu"na sajmu njih troje ulaze u bus"

Link to comment

to o kontrolorima........pre neki dan kontrolor traži "kartu" čoveku. ovaj kaže da je invalid. pa treba da imate busplus kartu. nemam. imate neki papir, nešto. nemam.....kontrolor ode daljeprekjuče dve devojke u "špancu", negde kod liona uđe kontrolor. jedna mu dade busplus uz "nisam poništila". trebalo je, ovako ste bez karte. pa nisam (bez zareza). kontrolor ze kartu, poništi vožnju, vrati je. druga devojka drema naslonjena na staklo. nekako se javi sa "nemam kartu". treba da imate. rekla sam vam, nemam i nastavi da drema....kontrolor ode dalje.u istom tramvaju sedi klinac, 15 godina +/- 1, dijagonalno od mene. podigao nogu, naslonio đon na sedište pored mog, bleji u mrak. razmišljam, da mu kažem nešto, nahraniće me govnima, reći mi da ne kenjam, pitaće me što me boli......zanimljivo je u prevozu.

Link to comment

Imao sam ludu sreću jutros...blizu Vukovog spomenikatri 25-ce jedna za drugom... pretiču se međusobno između stanicada sam došao 5 minuta kasnije, cenim da bi čekao narednih pola sata.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...