Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Sve to stoji, ali i ti ljudi trebaju da se odmore malo. Jbg, mora on 5 minuta da izađe da obavi nuždu, napuni flajku sa vodom...Ne gotivim baš nešto vozače, ali i njima treba neka pauza, a po zakonu bi ta pauza trebala biti plaćena. E sad, da li će je rastaviti na 6-7 pauza od po 5 minuta, ili će spojiti sve u pola sata - njihova stvar.Svakako ne želim vozača koji vozi neprekidno 7 i po sati, bez da je imao vremena da ruča ili ide u wc. I šta, jednom rukom će da jede burek, a drugom da mota volan....

Link to comment

Zato i rekoh da će biti još veći haos, ako budu preskakali pauze da bi im se više platilo.Navodno, vozači Laste na gradskim linijama su već plaćeni efektivno.

Link to comment
Sve to stoji, ali i ti ljudi trebaju da se odmore malo. Jbg, mora on 5 minuta da izađe da obavi nuždu, napuni flajku sa vodom...Ne gotivim baš nešto vozače, ali i njima treba neka pauza, a po zakonu bi ta pauza trebala biti plaćena. E sad, da li će je rastaviti na 6-7 pauza od po 5 minuta, ili će spojiti sve u pola sata - njihova stvar.Svakako ne želim vozača koji vozi neprekidno 7 i po sati, bez da je imao vremena da ruča ili ide u wc. I šta, jednom rukom će da jede burek, a drugom da mota volan....
Cini mi se da ne bi smeli uopste, po zakonu, da voze preko 4 sata bez pauze.
Link to comment
Znači nema regres za druženje uz karte i pivo.Očekujem viši nivo poštovanja voznog reda.
samo se vi zajebavajte ide zestoko kresanje radnickih prava a bome i ljudskih u Srbiji od novih vlasti.
Link to comment
Znači nema regres za druženje uz karte i pivo.Očekujem viši nivo poštovanja voznog reda.
Kakvi su - takvi su, ali ovakvo preseravanje ne zaslužuju. 99.99% foruma ne bi izdržalo 1 dan na 23-ojci, a za svoju pauzu bi plakali na kolenima (što je u redu).
Link to comment

Jbg, izgleda da su se zaigrali sa pauzama, pa su neki duže na pauzi nego u vožnji (figurativno). To se valjda vidi i po nepoštovanju reda vožnje i karakterističnim vozićima.Ne znam čija je (ne)odgovornost da se poštuje red vožnje.

Link to comment
Ne znam čija je (ne)odgovornost da se poštuje red vožnje.
GSP-ova je odgovornostOni su ti koji su pisali, intervale između stanica i tako to... Edited by eye of the beholder
Link to comment
Jbg, izgleda da su se zaigrali sa pauzama, pa su neki duže na pauzi nego u vožnji (figurativno). To se valjda vidi i po nepoštovanju reda vožnje i karakterističnim vozićima.
OK, to su prekršaji koji treba da se reše, ali ovako? Uostalom, budala sam što očekujem nešto pametno iz te firme.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...