Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

i ako pomislite da vam je život dosadan i da vam fali uzbudjenja samo se provozajte nasumičnom linijom gspa u Beogradu pa tamo nikada ne nedostaje uzbudjenja i adrenalina a o stresu da ne govorimo....svaki put kad sam bila i kad dodjem ali nijednom nisam omašila neku pometnju,svadju,urlanje,viku,tuču u prevozu ili okolo...ma milina jedna od uzbudjenja

Link to comment

da se pohvalim: ponosno sam prineo svoju novu kartu validatoru, aparat nije reagovao sa "izvolite ući gospodine geprat, milo nam je....". trola 40 ka zvezdarskoj KBC. odmah sam morao da zamolim ispisnika da se malo pomeri kako bih mogao da prošetam do sredine vozila. prešao sam na 28 (pauza za picu u pekari), pa onda na 77 do bežanijske kose zbog obilaska "rode", pa na voz za prokop i povratak domu svome sa 41.iskustvo: nije bilo gužve ali je u svim vozilima (ne i u vozu) bilo primetno da se posle ulaska na prednja vrata dupe ne pomera više od 2 metra. kao da misle da su platili da se voze a ne da pešače. gledaću da kol'ko sutra isprobam četresšesticu.

Link to comment
smerovi ka gradu moraju biti pokriveni kako bi se lovila prigradska bagra koja 'oće i jare i pare.nisu svi gospoda u Beogradu. ima lepo zacrtana linija.
Iskreno, i meni se cini da po centru mozes komotno da se vozis bez karte. Isto tako, na 5 jutarnjih kontrola ka centru dodje 1 poslepodnevna na istom mestu samo u suprotnom smeru.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
Link to comment
Iskreno, i meni se cini da po centru mozes komotno da se vozis bez karte. Isto tako, na 5 jutarnjih kontrola ka centru dodje 1 poslepodnevna na istom mestu samo u suprotnom smeru.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
i izvan centra isto, samo na ulazima u carstvo kontrolishu, unutra i izvan zidina niko nije interesantan :blink:
Link to comment
i izvan centra isto, samo na ulazima u carstvo kontrolishu, unutra i izvan zidina niko nije interesantan :blink:
i have a cunning plan.posto gomila forumasa ima te smart telefone i moze da posecuje forum i kad nije pri kompjuteru, a kontrolori imaju te tackaste rasporede, mozda ne bi bilo lose da imamo neki topik "cinkarite kontrolore", gde bi ti dobri i smartfonovski opremljeni ljudi javljali ima li ili nema kontrolora na tim punktovima.pa tako, recimo, dabovic javi - u 9.05. na brankovom mostu, stanica ka novom beogradu, kontrole NEMA. i onda ja znam da mogu opusteno da ne validiram karticu.m?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...