Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Eh, u planu je i to da se menja, zato i mora da se validira stalno, da oni mogu da procene kako da najvisemaznu najbolje rasporede karte po duzini/vremenskom trajanju i sl -_-
osecam da tamo, u ouru za najbolje raspodeljivanje karte po duzini/vremenskom trajanju, sedi neka i turpija nokte. nekad su to radile tetke sa ladnim trajnama, ali je kadar sada obnovljen, u skladu sa novim vekom i novim pravilima...poslednja 2 dana ima neki problem sa nbg autobusima, jesu smanjili broj, a da nisu rekli, ili shta? :unsure:
Link to comment
Opravdanje im je da moras da validiras kartu kad god udjes ponovo u vozilo
kako beše ono - slikanje je besplatno, samo se slike plaćaju. pa tako i u autobusu - vožnja je besplatna, samo se ulaz plaća.
Link to comment
da li prilikom presedanja mora ponovo da se validira karta ili postoji neko vreme za koje mozete da se vozite bez obzira da li na jednoj, dve ili vise linija (kao uglavnom svuda u svetu)?
eh, ja se već godinama pitam kad će da prestanu s tim idiotlukom i uvedu vremensku/prostornu* kartu, al još ništa -_-*cena karte zavisi od rastojanja koje nameravaš da pređeš i postoje 2-3 kategorije (tipa blizu, srednje, daleko), a svaka karta važi 2 sata
Link to comment
osecam da tamo, u ouru za najbolje raspodeljivanje karte po duzini/vremenskom trajanju, sedi neka i turpija nokte. nekad su to radile tetke sa ladnim trajnama, ali je kadar sada obnovljen, u skladu sa novim vekom i novim pravilima...poslednja 2 dana ima neki problem sa nbg autobusima, jesu smanjili broj, a da nisu rekli, ili shta? :unsure:
C, turpijanje noktiju na poslu je prevazidjeno jos u proslom veku, sad fejzbuci i tvituje, mora se biti u toku sa drustvenim desavanjima :happy:A ovo drugo i ja primetih. 45-ica je skroz poremetila raspored a i ostali se nesto stidljivo pojavljuju
Link to comment

Pošto nije samo topik o GSPovim dostignućima - da se požalim na trasu minibusa E-4. Dugo mi je bio idealan prevoz od Bulevara direktno na NBGD i dalje na Bežanijsku Kosu. U ponedeljak, čekam prekoputa SIV_a i eto njega da me vozi kući. Stao pedesetak m od stanice, utrčah u sprintu a kleca mi staračko koljeno. Platim 145 din, srećan sednem, kad on posle Zelenjaka na Terazije! Umesto kroz tunel pa u cik cak kod Vuka na Bulevar. Mi putnici zagalamismo, majstor kaže, e sad idemo kao 31, do okretnice na Konjarniku. Pitamo od kada, reče od juče. Nigde natpisa na stanici, nigde na minibusu, ništa. Tako, znajte da ne vredi čekati ga ovih dana po zimi na Bulevaru. Ma ne ovih dana - nikad više

Link to comment

Znaćiiiiii, čekao sam 16 25 minuta, bila je krcata, i onda naglo kočenje u 29. Novembra, i pade čovek, i uz to otkinu šipku i iz poda i sa plafona, nove šipke, pričvršćene sa komadom plastike i dva šrafa...izem im vic...a majmunu koji se pre Džordža Vašington komoti sa bembarom želim ....fuuuu... mnogo toga

Link to comment
eh, ja se već godinama pitam kad će da prestanu s tim idiotlukom i uvedu vremensku/prostornu* kartu, al još ništa -_-*cena karte zavisi od rastojanja koje nameravaš da pređeš i postoje 2-3 kategorije (tipa blizu, srednje, daleko), a svaka karta važi 2 sata
Hmmm, bojim se da 2 sata nekad nije dovoljno GSP prevozu da ode sa tacke A do tacke B.Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2
Link to comment

Samo upozorenje :U subotu su zadušnice tako da valja izbegavati linije koje idu ka grobljima!Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment
Pošto nije samo topik o GSPovim dostignućima - da se požalim na trasu minibusa E-4. Dugo mi je bio idealan prevoz od Bulevara direktno na NBGD i dalje na Bežanijsku Kosu. U ponedeljak, čekam prekoputa SIV_a i eto njega da me vozi kući. Stao pedesetak m od stanice, utrčah u sprintu a kleca mi staračko koljeno. Platim 145 din, srećan sednem, kad on posle Zelenjaka na Terazije! Umesto kroz tunel pa u cik cak kod Vuka na Bulevar. Mi putnici zagalamismo, majstor kaže, e sad idemo kao 31, do okretnice na Konjarniku. Pitamo od kada, reče od juče. Nigde natpisa na stanici, nigde na minibusu, ništa. Tako, znajte da ne vredi čekati ga ovih dana po zimi na Bulevaru. Ma ne ovih dana - nikad više
isto sa E-7.kruži preko centra (27. marta -> Makedonska -> Trg -> 29. novembra) umesto da nakon Tašmajdana i Pionira uđe u 29. novembra.od jutros.
Link to comment

vec neko vreme odsutni su kontrolori ili se ja to varam? par dana sam se vozio bez busplusa koji je ostao u drugom novcaniku i tek jutros sma primetio kada sam trebao da je dopunim za ovaj mesec.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...