Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Vidim da se ovde pisalo, ali sam prevideo. Pa mi beše čudno kako ostaje tri dinara na kartici... To je znači 60+20%PDV...oketDanas dva puta tačkasta, pola busa, pošto je bila gužva, nervoza, psovke građana.

Link to comment
Jutros prođoh kroz dva punkta što je odložilo moj dolazak na posao nekih 15 minuta, tako da računam da ne postoji dovoljno bahato i bezobrazno ponašanje prema vojsci Dragana "Kill The Poor" Đilasa.
Thats what i am talking about. Prva šverc vožnja protekla u savršenom, mislim, onako, atmosfera je super. Sad povratak s posla s' istim načinom.Moroni su redovnog platišu i validatora naterali na ovo. Umetnost.
Link to comment
to ne moze ni norisu caku.samo meni. -_-
tachno, kako da ti kazem, pokushavam da zamislim vas vishe, a svi mnogo manje zen od tebe, kako u martu olupavate te kartice nekom oglavu, jedan po jedan, uredno uredjeni u red od 250 metara :ph34r:
Link to comment
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=10&dd=05&nav_category=12&nav_id=648952Takođe, dodao je gradonačelnik, i putnici moraju da plate karte u javnom gradskom prevozu."Naravno da osuđujem kada komunalni policajac više puta udari putnika u autobusu, ali naravno i da osuđujem i kada putnik neće da izađe iz autobusa i prvo kontrolora izbaci kroz vrata, a našem komunalnom policajcu da crnogorski pasoš sa adresom u Beranama", kazao je Đilas.On je novinarima u Skupštini Beograda rekao da je Beogradu "vrlo značajan" svaki građanin Beograda. "Vrlo su nam značajni sjajni studenti kao taj gospodin koji ima 31 godinu i studira, ali mogli bi da izdržimo njegov gubitak i da se on vrati u Berane i tamo da se vozi besplatno. U Beogradu će se oni koji dođu voziti uz plaćenu kartu. Šta bi mu se desilo u Parizu, Berlinu ili bilo gde kada bi dao pasoš i rekao 'pošaljite mi kaznu na Berane'. Mislim da bi proveo neko vreme u zatvoru, a onda bi se uz pomoć države vratio u Berane", rekao je Đilas. ovo ridjokoso govedo adorno nikad nije upoznao, a opiso ga je od reci do reci: http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%83%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82
Link to comment
"Vrlo su nam značajni sjajni studenti kao taj gospodin koji ima 31 godinu i studira, ali mogli bi da izdržimo njegov gubitak i da se on vrati u Berane i tamo da se vozi besplatno. U Beogradu će se oni koji dođu voziti uz plaćenu kartu. Šta bi mu se desilo u Parizu, Berlinu ili bilo gde kada bi dao pasoš i rekao 'pošaljite mi kaznu na Berane'. Mislim da bi proveo neko vreme u zatvoru, a onda bi se uz pomoć države vratio u Berane"
ugini, pička ti materina
Link to comment

A zar nema niko da mu dobaci da se u Parizu ne dobijaju batine i ne ide u zatvor za svercovanje davanje stranih dokumenata kontroloru u prevozu i da to pre moze da prodje u Bernama nego li tamo?

Link to comment
A zar nema niko da mu dobaci da se u Parizu ne dobijaju batine i ne ide u zatvor za svercovanje davanje stranih dokumenata kontroloru u prevozu i da to pre moze da prodje u Bernama nego li tamo?
tacno. ali se plati kazna na licu mesta od ako se dobro secam 80E. ako si stranac, imas poseban tretman, moras da platis na licu mesta ili bivas priveden u muriju dok neko ne plati kaznu za tebe ili ti oduzimaju pasos uz obavestenje ambasadi o tome, tako da ne mozes da slozis pricu da si ga izgubio.djilasova izjava je nedozvoljeno populisticko izdrkavanje a ponasanje ovih njegovih buzdovana cist fasizam. ali ajd da ne ispade da je ovaj sto je rekao da mu posalju kaznu u berane brao bele rade po polju. u tom smislu tvoja analogija sa parizom stoji ako dokazes da bi se ti ili ja bolje proveli ako bi posavetovali kontrolu da nam kaznu posalje na vracar. Edited by gazza1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...