Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

6200 zaposlenih na 1200 voznih jedinicamoguće je, ali ja ne mogu da budem siguran, ne mogu da procenim broj potreban za održavanje
Prema podacima sa APRa:Broj zaposlenih (AOP 605) 6.367 (2011) a 2010 je 6.438. Edited by Edit
Link to comment

Sve više mojih poznanika , ako im se ne uplaćuje automatski od plate, odustaje od kupovanja mesečne karte .Prosto ljudi štede sad gde god stignu i čini im se da im je lakše da drže nepersonalizovanu sa 300 din , pa ako uđu kontrolori oni će da validiraju.BTW , juče u 16 busu na jednim vratima nije radio aparat, i iako je na ostalim moglo da se validiraju ljudi su masovno govorili kontroloru da ne radi aparat i prolaziili ok.Ona im ni reč nije rekla -_-Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

OK, što se mene tiče, i ja počinjem sa tihim bojkotom bus+a, iako sam do sada redovno validirao karte, uprkos svim sranjima koje priređuju.Ne prihvatam da prelazim preko carinskih kontrola kod Ade, svakog jebenog dana 2x. Čekanje po nekad, ako su kontrolori revnosni, zna da se oduži na 10 minuta!? Dalje, nisam prisustvovao niti jednom slučaju gde je putnik bez karte imao ikakve posledice sem, eventualno, napuštanja vozila (i to biva sve ređe, jer kontrolor promrmlja nešto sebi u bradu i nastavi da "validira" ostale budale). Ako treba, pešačiću stanicu ili dve, za 144 dinara dnevno. Treće, 10 meseci od otvaranja, još uvek nemam liniju preko novog mosta iz pravca Vidikovca a 89-ka je linija od koje je i bob digao ruke. Toliko raspada, štroke i memle nije moguć, sem u slučaju linije 89.Povrh svega, ljut sam na samog sebe jer sam glasao na lokalnim izborima. Pogrešno. Tako da mi kukanje gubi legitimitet, "tražili ste, dobili ste" fazon...

Link to comment

Kukanje uvek ima legitimitet. Ja imam pravo da pogrešim kada izađem na izbore, jbg glup sam čovek, ali vlast nema pravo da me zloupotrebljava.

Link to comment
Sve više mojih poznanika , ako im se ne uplaćuje automatski od plate, odustaje od kupovanja mesečne karte .Prosto ljudi štede sad gde god stignu i čini im se da im je lakše da drže nepersonalizovanu sa 300 din , pa ako uđu kontrolori oni će da validiraju.BTW , juče u 16 busu na jednim vratima nije radio aparat, i iako je na ostalim moglo da se validiraju ljudi su masovno govorili kontroloru da ne radi aparat i prolaziili ok.Ona im ni reč nije rekla -_-Послато са U8815 користећи Тапаток 2
pa to ce na tu stranu i da se razvije, kako je i uobichajeno, po modelu koji je uspostavila milosheviceva ekipa, ko bash plati - bash fino, ko ne plati - sigurno ima neki izgovor, s vremena na vreme ce izbiti neka ekscesna situacija, malo cemo se zgrazavati, posle prestati i to je, mislim, to. hocu da kazem, pravac je zadat i taj pravac nam je poznat.uredjivanje okrajaka sistema, dok jezgro sistema ili ne postoji, ili je u strashnom stanju - besmisleno je.i to ce funkcionisati besprekorno, zato sto je to sve vec jednom bilo.
Link to comment

Ja dok budem koristio ovu mesecnu za bezposlene placacu mesecno jel mi ta cena po jer mi ta cena za uslugu koju pruzaju odgovara....Ako budem morao regularnu 3200, bojim se da ce biti pripejd kartu u ruke i izviruj oce-nece da udju... :cry:

Link to comment

Jutros prođoh kroz dva punkta što je odložilo moj dolazak na posao nekih 15 minuta, tako da računam da ne postoji dovoljno bahato i bezobrazno ponašanje prema vojsci Dragana "Kill The Poor" Đilasa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...