Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Muda, ispasa.
Ne razumem.Btw, je l može neko da mi objasni potrebu za stalnim BusPlus/komunalnim racijama kod pet solitera, preko puta OMV-a, i to u smeru od Brda ka Medaku, u jutarnjim časovima? Kapiram želju da se harač naplaćuje na kritičnim punktovima tipa SC, Sajam i tako to, ali ovo mi nije najjasnije.
Link to comment

Mogu ja, alavošću ekipe da pokupi što više kinte na kritičnim mestima, koja ne možeš da pređeš zaobilaznim putem, tipa mostovi ili tako neki bitni punktovi. Zato mi ovo nije jasno.

Link to comment

Samom sebi ne možeš da objasniš očigledno - kreteni se igraju neke kontrole na nekim tačkama iako se u ostalim delovima grada možeš nesmetano voziti besplatno i ulaziti i izlaziti na bilo koja vrata.

Link to comment
Mogu ja, alavošću ekipe da pokupi što više kinte na kritičnim mestima, koja ne možeš da pređeš zaobilaznim putem, tipa mostovi ili tako neki bitni punktovi. Zato mi ovo nije jasno.
Svakog jutra tuda prolazim. Ima jedna koordinatorka kontrolora koja ima vrlo autoritaran stav, gotovo majčinski prema podređenima, a ima i 1 sjajan potez rukom kada, naslonjena na prednja vrata odsečnim glasom i pratećim pokretom kaže vozaču - vozi. Kontrolori su mahom ljubazni, već se poznajemo, znamo koje slave slave koji im je dan za brijanje. Da li sam rekao da racije funkcionišu besprekorno?
Link to comment

Ne mogu da kažem da je baš toliko užasno, osim što nema nikakvog reda vožnje, i uglavnom dolaze po dve vezane ili u roku od minut-2. I što su raspadnute i bez klime.

Link to comment
nemam reči
Jedan biciklista poginuo je jutros na Ovčanskom putu kada ga je udario autobus, rečeno je Tanjugu u Informativnoj službi MUP-a Srbije.Biciklista star 58 godina preminuo je na licu mesta, a nesreća se dogodila oko 07.20 časova.Biciklistu je udario autobus GSP-a na liniji 105, naveli su u Informativnoj službi MUP-a.Portparol Hitne pomoći dr Nada Macura potvrdila je da se u Ovči jutros dogodila nesreća i da je nastradao muškarac koji je vozio bicikl.
Link to comment
#50?Moja sućut.
in-deed
Beograđani koji koriste gradski autobus na liniji broj 50, svakodnevno se "bore za život" kada treba da uđu u autobus, piše Mondo.Naime, jedan građanin je tom portalu poslao snimak napravljen mobilnim telefonom 24. septembra oko 18.30, nakon što je, kako je napisao, čekao pomenuti autobus 40 minuta. posle 40 minuta na stanici Voždovac (Trošarina) ka naselju Braća Jerković.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...