Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

А начелница комуналне рече да не може на основу снимка да процењује било шта. Па, јеботе, јасно пише у закону када се примењује сила и како, и јасно је да овај мамлаз са снимка није поступио по закону. Све друго, па и та комисија (јеботе), јесте чисто одуговлачење.

Link to comment
sta je imao u novchaniku, to je prilichno sporedno. mislim, nekog choveka su prebili drzavni sluzbenici?
naravno da je sporedno i nebitno, samo odgovaram gariju na njegove maštarije
Link to comment
Kad zelis da neki problem ne resis osnujes komisiju.
Reci jasno: zataškavanje.Po ustaljenoj praksi.Btw. danas u 17h glavna vest je bio gradonačelnik koji grli i hvali paraolimpijce.Javite ako doživite da na STB prikažu ovu priču o batinanju... Edited by S.L.
Link to comment
naravno da je sporedno i nebitno, samo odgovaram gariju na njegove maštarije
ma ni ja ne odgovaram tebi, nego se skandalizujem, tako, po malo, sta li ce se sve od mana iskopati zrtvi...
Link to comment
možda je tek ušao u Srbiju, i krenuo u mup po beli karton?Mislim, ne izvrći i ne fantaziraj
ako je taj tek usao u srbiju, pljuni me posred face, no to i nije toliko bitno. hteo sam da kazem sledece: ovde postoje dve budale od kojih je jedna vec profitirala, nezasluzeno dobivsi posao o trosku drzave, a druga ce kada se zavrsi sud, a obojici ce obicni i normalni ljudi, u koje i ti npr spadas, da placaju, jednom platu, drugom stetu kad okaci kragne i potegne tuzbu. istinski pravedan i razuman zavrsetak ovog slucaja bi bio da su svi oni ostali ljudi koji dzedze u autobusu pola sata zbog tri kretencine, prvo isutirali ona dva uniformisana idiota, a za njima i ovog pajvana.uopste ne dovodeci u pitanje zverski i ludacki postupak pandura ostajemo na evidentnom zakljucku da u ovdasnjem sistemu mogu da profitiraju samo bitange i hohstapleri.
Link to comment

kako je idealno komunalna policija trebalo da hendluje situaciju u kojoj putnik stranac nema kartu i nece da izidje iz autobusa?mene ovo po svojoj logici potsjeca na policijski tretman pijanog i verbalno agresivnog slavka perovica prije par mjeseci u hn (apstrahujem njegov politicki znacaj). policajac ga je gurnuo na betonski parapet i metalnu ogradu u situaciji koju je apsolutno mogao da kontrolise, a pijaca je onda raspravljala da li perovicu tako i treba kad je stoka pijana.

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...