Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Upotreba sredstava prinude

Član 24

Fizičku snagu i službenu palicu komunalni policajac može da upotrebi samo ako u obavljanju poslova na drugi način od sebe ili drugog ne može da odbije istovremeni protivpravni napad.Službena palica ima tehnička obeležja utvrđena podzakonskim propisima policije o sredstvima prinude, odnosno o posebnoj opremi za obavljanje policijskih poslova.Sredstva za vezivanje komunalni policajac može, u skladu sa zakonom, da upotrebi protiv lica koje pruža otpor ili pokušava da pobegne.Sredstvima za vezivanje smatraju se službene lisice, plastične zatege i druga za to namenjena sredstva prema Zakonu o policiji i sa tehničkim i drugim karakteristikama utvrđenim podzakonskim propisom o sredstvima prinude.

Edited by kapetanm
Link to comment

Imam uplaceno govno od bus plusa, dodjem na stanicu i totalno raspadnut od posla cekam budjavi autobus. Imam opciju da nastavim da blejim tamo kao idiot ili da potrosim 2-3 dinara da vidim da ce sledeci autobus doci za 14-16 stanica ili da platim minibus.I onda dodjem kuci, upalim komp, odem da pogledam vesti i imam sta da vidim...Pun mi ih je kurac vise. Stvarno. Hocu jebenu USLUGU za pare koje placam. Jebe mi se ko ne placa i kakvi su problemi. Ako gospoda ne mogu da izvrse uslugu i tu su samo da nas zajebavaju i maltretiraju - sta je svrha placanja prevoza? Da se svaki dan osecam kao idiot?

Link to comment
Ovaj čovek je pravilno reagovao, ipak. Naročito ako zaista budu gonili ovog što ga je udarao bez razloga. Ima li ikakve šanse da se ikad ukine odvratna komunalna policija?
Ne, ali bih bio srećan kada bi im se ukinuo status službenog lica, pa bi prestalo i bahaćenje. I naravno lik da ostane bez posla, za primer, to bih isterivao do kraja.
Link to comment

ako strani drzavljanin u ovakvoj ili slicnoj situaciji ponudi licni dokument izdat u svojoj zemlji, uz njega je duzan da preda i prijavu boravista iz mup-a, sto se drotine nisu setili da traze verovatno. sav je naivan ovaj jadnicak, mada i on i ovi krkani deluju kao da su sa iste tribine ili iz istog ganga pobegli. "pretrco sam, nestalo mi kredita" :lolol: sto b reko jelko kacin srpska posla.

Link to comment
ako strani drzavljanin u ovakvoj ili slicnoj situaciji ponudi licni dokument izdat u svojoj zemlji, uz njega je duzan da preda i prijavu boravista iz mup-a, sto se drotine nisu setili da traze verovatno.
Zasto mu preba prijava boravista ako je npr. dosao na jedan dan. A to koliko ovaj ostaje komunalni policajac ne moze nikako da utvrdi.
Link to comment
ako strani drzavljanin u ovakvoj ili slicnoj situaciji ponudi licni dokument izdat u svojoj zemlji, uz njega je duzan da preda i prijavu boravista iz mup-a, sto se drotine nisu setili da traze verovatno. sav je naivan ovaj jadnicak, mada i on i ovi krkani deluju kao da su sa iste tribine ili iz istog ganga pobegli. "pretrco sam, nestalo mi kredita" :lolol: sto b reko jelko kacin srpska posla.
možda je tek ušao u Srbiju, i krenuo u mup po beli karton?Mislim, ne izvrći i ne fantaziraj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...