Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Hm, a pitam se šta bi bilo da je putnik izvadio suzavac i istresao sve po faci ovog lika? Ili da mu je odgrizao deo šake?Ja mislim da bih pukao baš na taj način, a to ne valja. :(

Link to comment

Ma, baš je moja devojka govorila kako su ljudi puni (opravdanog) gneva i kako će s vremena na vreme pući na pogrešnom mestu.Plašim se da će to doći na ovakvim najobičnijim mestima, kao što su vozila GSP-a.

Link to comment

nije ovo za suzavac, ovo je za odlazak kod coveka kuci sa tri-cetiri coveka, razlupavanje svega po kuci pred porodicom, i gazenje dok ne ode u bolnicu na dug oporavak.a da me neko ovako maltretira u autobusu, nardkanog posle posla, mislim da bih te noci spavao u istraznom.svaki covek ima pravo da se zastiti od izivljavanja i radosno pozdravljam svako nasilje nad ovakvim majmunima, regrutovanim iz redova gradskog polukriminalnog ili kriminalnog olisa, sve dok ne dovodi do smrtnog ishoda.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Baš ti o tome pričam. Vraćam se sa posla mrtav umoran i nadrkan i dođe onda kerina koja prekoračuje svoja ovlašćenja. Mislim da bih mu zabio ključeve od kuće u oko.A opet, to ne valja :(

Link to comment
Baš ti o tome pričam. Vraćam se sa posla mrtav umoran i nadrkan i dođe onda kerina koja prekoračuje svoja ovlašćenja. Mislim da bih mu zabio ključeve od kuće u oko.A opet, to ne valja :(
To ti pricam. ne mogu dobiti mandrila nikako, ne znam se tuci, ali zaista verujem da bih mogao da izvadim perorez iz torbice i bukvalno iskasapim coveka i tako ispraznim akumulirani visegodisnji stres. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
To ti pricam. ne mogu dobiti mandrila nikako, ne znam se tuci, ali zaista verujem da bih mogao da izvadim perorez iz torbice i bukvalno iskasapim coveka i tako ispraznim akumulirani visegodisnji stres.
Koja su uopšte ovlašćenja komunalaca? Vode se kao službena lica, right? Pa bi posle bio tebi veći problem ako bi mu nešto uradio.
Link to comment
Koja su uopšte ovlašćenja komunalaca? Vode se kao službena lica, right? Pa bi posle bio tebi veći problem ako bi mu nešto uradio.
svakako dovoljna da najebeš ako uzvrariš. najebeš fizički i posle, zbog propisa.U svakom slučaju, biće lepo ispratiti vesti na gradskoj televiziji,. :) Edited by pacey defender
Link to comment

Posto je zrtva drzavljanin Crne Gore, pretpostavljam da ce takozvanoj javnosti to biti mnogo interesantniji momenat od prekoracenja ovlascenja komunalne policije.

Link to comment

Ma jebaće se majka i glupom Crnogorcu™ i prokletom komunalcu™. A sranje su napravili i jedan i drugi, s tim što zaista ne vidim da postoji opravdanje za udaranje, iako je pružao otpor. Nije nikoga ugrožavao. Ne znam, pizdim na ovakve stvari isto kao Vasa.

Link to comment

Ovde je situacija potpuno cista, ako je istina ovo sto pise ovaj.Kako rekose na forumu, Djilas ima komunalno shvatanje politike i to je bas super jer se resava jedan po jedan problem?

Pretučeni putnik kaže da planira da podnese krivičnu prijavu protiv policajca koji ga je tukao.- To se dogodilo jutros kada sam pretrčao iz jednog autobusa u drugi i tada nisam imao više kredita na Bus plus kartici. Ponudio sam ličnu kartu da mi pišu kaznu, ali oni to nisu hteli. Komunalni policajci su insistirali da izađem iz autobusa, a ja iz principa to nisam hteo. Onda kada su počeli da mi zavrću ruku i da me udaraju pesnicom u stomak nije bilo šanse da izađem jer je onda proradio i inat. Već sam kontaktirao advokata i ovaj što me je udarao biće sigurno krivično gonjen - kaže putnik D.C. za Novi Magazin.
edit: random replika iz redakcije"neka zove ko hoce, ovo mora da se pusti, ne pisemo mi za grad nego za gradjane" :o Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...