Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Pitanje. Da li postoje u BG leteće linije? Da li vozač "duži" samo određenu liniju i drugu ne zna ili...Pošto bi bilo dobro da, kada se tako nakupi tri busa iste linije par njih naprasno dobije drugi broj, verujem da bi to razveselilo i vozače i putnike koji čekaju na prvoj stanici.
ekeke. jednom je na z vencu pun 84 iznenada postao 706, sad ja sam ga spolja videla kako premotava broj i ushla, ali one unutra niko nije obavestio. vrishtali su, kako ko, ali uglavnom do poshte ^_^baja svakako nikako nije mogao da im stane nigde, jer, pobogu, to je 706, on ne staje nigde :s_w:
I šta kada je SMS odgovor pogrešan? (1.kada se "fantomska" vozila iznenada pojave i ako je po sms-odgovoru sledeće udaljeno više stanica ili 2.Vozila "iščezavaju" - pri ponovljenom upitu posle nekoliko minuta, vozilo "nestane", vidi se samo dolazak onog koje je bilo iza njega)Naplaćivaće i to?
juche kod poreske u nbg, 71 se zaglavljuje na 6 stanica, desetak minuta, tone u had i ne pojavljuje se vishe nikad. odmah zatim materijalizuje se u ledinama i krece odande.dakle, na to se vishe ne moze rachunati kao pouzdano, vec skoro 2 meseca, a od ponedeljka svakako <_< Edited by thermal bug
Link to comment

UPOZORENJE!Ukoliko imate nepersonalizovane kartice, strogo vodite računa sa koliko kredita ulazite u vozilo! Juče je u "Beogradskom programu" emitovan prilog o Beograđaninu kojem je validator "skinuo" čitavih 300 dinara za jednu vožnju! Izgleda da je neko pre njega validirao grupnu kartu za petoro, ali sistem, nesavršen kakav jeste, ne resetuje se na vreme, pa je naš sugrađanin najebao ...

Link to comment

I ko je ono mene beše uveravao proletos ovde da će ovo sranje koštati 1 dinar?Kakve lopurde. 800.000 x 3 wd* dinara = 2.400.000(*=wet dream)Hoće, al' u kukuruzu.Ne šaljem više nijedan sms.

Edited by ion
Link to comment
juche kod poreske u nbg, 71 se zaglavljuje na 6 stanica, desetak minuta, tone u had i ne pojavljuje se vishe nikad. odmah zatim materijalizuje se u ledinama i krece odande.
bokte, taj bus će vas jednom doterati do restorana na kraju vaseljene... infinite improbability drive :lolol: Edited by Joshua
Link to comment

Ma nema šanse da prebace više od 8.000 sms-ova dnevno a kamoli 800.000. Jedna je priča kada je nešto besplatno a druga kada se naplaćuje.Žao mi što nema neki "wikileaks" za busplus. Da možemo da znamo šta stvarno dešava tamo.P.S. Jel neko video kontrolu ovih dana (poslednjih dve-tri nedelje) u centru grada i u predgrađima Zemun, Vidikovac, Braće Jerković?Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Edited by eye of the beholder
Link to comment
P.S. Jel neko video kontrolu ovih dana (poslednjih dve-tri nedelje) u centru grada i u predgrađima Zemun, Vidikovac, Braće Jerković?
U petak su tokom prepodneva bili na stanici kod zemunske bolnice, smer ka gradu, mada je to više centar Zemuna nego tamo neko predgrađe -_- Edited by fanjo
Link to comment

Dobro, dobro nrmoj da se ljutiš (ti ili bilo ko drugi) znam da Zemun nije provincija (ni Vidikovac ni Braće Jerković) nego samo primećujem da je kontrola skoro pa neprimetna kako u centru tako i ostatku grada...Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Link to comment
Ma nema šanse da prebace više od 8.000 sms-ova dnevno a kamoli 800.000. Jedna je priča kada je nešto besplatno a druga kada se naplaćuje.Žao mi što nema neki "wikileaks" za busplus. Da možemo da znamo šta stvarno dešava tamo.P.S. Jel neko video kontrolu ovih dana (poslednjih dve-tri nedelje) u centru grada i u predgrađima Zemun, Vidikovac, Braće Jerković?Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2
juche u 610 ka blokovima, devojka koju biste zenili iz mesta, da vam nekad sluchajno trazi kartu ^_^rekla je i neshto shto drzava nije rekla, da se personalne kartice validuju na pochetku meseca, kad kupish kartu i da je to dovoljno. to meni drzava nije rekla. vama?
Link to comment
Dobro, dobro nrmoj da se ljutiš (ti ili bilo ko drugi) znam da Zemun nije provincija (ni Vidikovac ni Braće Jerković) nego samo primećujem da je kontrola skoro pa neprimetna kako u centru tako i ostatku grada...Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2
U poslednjih nedelju dana ustaljena je sačekuša ispred podvožnjaka u Dimitrija Tucovića/Cvijićevoj u smeru ka gradu.
Link to comment
juche u 610 ka blokovima, devojka koju biste zenili iz mesta, da vam nekad sluchajno trazi kartu ^_^rekla je i neshto shto drzava nije rekla, da se personalne kartice validuju na pochetku meseca, kad kupish kartu i da je to dovoljno. to meni drzava nije rekla. vama?
Moja mama je, takođe čula tu informaciju, ali ne seća se gde.
Link to comment

pochetkom meseca, pardon - krajem proshlog, bilo je da cemo se validirati u parnim i neparnim minutima, naizmenichno. tu informaciju su drndali kao lud vrata, dok nam se gradonachelnik, svetac medju ljudima, nije smilovao. a ono sto je ochigledno informacija, tj ovo, ja uopshte nisam chula :blink:

Link to comment
...rekla je i neshto shto drzava nije rekla, da se personalne kartice validuju na pochetku meseca, kad kupish kartu i da je to dovoljno. to meni drzava nije rekla. vama?
Da si poslednjih desetak dana prochitala berem neku od vesti koje se odnose na Beograd, i "prevoz" u njemu, videla bi da je posebno naglasheno da se obaveza validiranja pochetkom meseca odnosi SAMO na vlasnike personalizovanih karata za ZAPOSLENE kojima FIRME u kojima rade uplacuju prevoz direktno BusPlusu.Znachi, svi ostali, djaci, studenti, nezaposleni, zaposleni koji sami uplacuju, i penzosi NISU u obavezi da overe svoje personalizovane karte pochetkom meseca, a naravno ni tokom istog.Valjda je sad jasnije? :P Edited by Perodeformero
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...