Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

mislim da im je to daleko komplikovanije (tj. skuplje) od toga da 5 meseca gube deo prihoda do sledeće kontrole dokumenata.
Ne razumem zašto. Da bi dobio BUSPLUS karticu za nezaposlene moraš da doneseš potvrdu sa Biroa. A ako već ideš na biro, možeš da potpišeš jednu običnu izjavu, da daješ pristanak da podatke ustupaju BUSPLUSu.
Link to comment
Ne razumem zašto. Da bi dobio BUSPLUS karticu za nezaposlene moraš da doneseš potvrdu sa Biroa. A ako već ideš na biro, možeš da potpišeš jednu običnu izjavu, da daješ pristanak da podatke ustupaju BUSPLUSu.
Ne znam ko bi pristao da potpise tako nesto.
Link to comment
Kako zamisljas zastitu podataka o licnosti kad bi GSP mogao da pristupa bazi Zavoda za zaposljavanje?
Dok se BUS-PLUS nije umeshao u celu stvar, GSP je BIO umrezen sa Zavodom za trzishte rada, i tada naravno, niko nije postavljao pitanje zashtite podataka. Na moje pitanje pritupom sluzbeniku BUS-PLUSA prilikom "produzenja vaznosti karte za nezaposlene", kako je bedni GSP mogao da bude umrezen, i da ne maltertira ljude na 40c da im donose potvrde o nezaposlenosti, dotichni mi je odgovorio da " bi ih svi prozivali da koriste privatne podatke". Robot, Ameba,Debil....dodati po osecaju. Edited by Perodeformero
Link to comment
Od ponedeljka se personalizovane kartice ne moraju validirati od 06-09h i od 15-18h.
To su ta resenja Ozegovica i kompanije:"Gradjani nas prozivaju da pravimo zastoj u spicu, evo resenja!!!"Kreteni debilni...
Link to comment
Ne znam ko bi pristao da potpise tako nesto.
Vi znate da ja prvi ovde graknem kada se naruši nečija privatnost ali Interes BUSPLUSa je ovde sasvim legitiman. Hoćeš da se voziš po subvencionisanoj ceni? Kul, dokaži da si nezaposlen. Kako ćeš to uraditi? Možeš svakog prvog u mesecu da nam donosiš potvrdu sa Biroa, ili daj pristanak Birou da nam automatski dostavlja tu informaciju.Apsurdno je da se drugi Beograđani solidarišu samnom da plaćam subvencionisanu cenu prevoza, s obzirom na to da ne zadovoljavam niti jedan od kriterijuma.
dotichni mi je odgovorio da " bi ih svi prozivali da koriste privatne podatke"
Da, inače su poznati po tome što poštuju privatnost svojih korisnika. ^_^
Link to comment
To su ta resenja Ozegovica i kompanije:"Gradjani nas prozivaju da pravimo zastoj u spicu, evo resenja!!!"Kreteni debilni...
Mozda je to ona obrnuta psihologija, kao ono "nas narod i to, e bas cu sad u tim terminima da se validiram"!Igraju na tu kartu mislim.
Link to comment
Kolika je kazna ako validiram kartu od 06-09h i od 15-18h?
I kakva je onda svrha validacije van ovih termina?
To su ta resenja Ozegovica i kompanije:"Gradjani nas prozivaju da pravimo zastoj u spicu, evo resenja!!!"Kreteni debilni...
Samo da potpišem Velju, kod ovog poslednjeg.Ovi se stvarno igraju nekakvog sistema. Jebote, osećam se kao da sam se obreo na nekakvom ostrvu gde se debili igraju organizacije društva.
Link to comment
Vi znate da ja prvi ovde graknem kada se naruši nečija privatnost ali Interes BUSPLUSa je ovde sasvim legitiman. Hoćeš da se voziš po subvencionisanoj ceni? Kul, dokaži da si nezaposlen. Kako ćeš to uraditi? Možeš svakog prvog u mesecu da nam donosiš potvrdu sa Biroa, ili daj pristanak Birou da nam automatski dostavlja tu informaciju.Apsurdno je da se drugi Beograđani solidarišu samnom da plaćam subvencionisanu cenu prevoza, s obzirom na to da ne zadovoljavam niti jedan od kriterijuma.
Ne prigovaram je tebi nista. Samo kazem da to na dobrovoljnoj bazi ne bi funkcionisalo.
Link to comment
Ne prigovaram je tebi nista.
Ma naravno, nema nesporazuma.
Samo kazem da to na dobrovoljnoj bazi ne bi funkcionisalo.
Pa moralo bi. Postavi se uslov. Ne može bez toga. A sve po zakonu.
Link to comment
pa u radnju :(
Verovatno svuda. Skoro sam zagubio svoju plastiku, pa sam morao da kupujem drugu.Kui na trafici pored pekare u Sremskoj ulici (kad se izađe iz tunela na Zelenjaku).Mada, cenim da ima svuda...
hvala momci.pre par meseci sam pitala na nekoliko mesta i gledali su me ko da tražim seme za japansku dunju. juče sam našla na prvoj trafici.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...