Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Car. Da imam dva zivota, sigurno bih skinuo i pogledao neki njegov film:)
u jbt, gaće same spadaju... i ja sam se napalio kad je pogleda onako, uz prateći urlik lava...
Link to comment
Iskljucujem se iz rasprave, malo mi je mucno vagati tjeranje na prednja vrata i cev u glavu. Izgleda da je problem u meni™
Nije mi bila namera da opravdam nasilje, nemoguće ga je opravdati, samo htedoh da odgovorim na pitanjeodakle nekom metalna cev u autobusu. (Nekad ti prosto sama upadne u ruke.)Btw, meni cela ova priča sa bus plusom liči na fini eksperiment koliko poniženja ljudi u Beogradu mogu da istrpe.Socijalni mir se čuva u Beogradu.
Link to comment
Nije mi bila namera da opravdam nasilje, nemoguće ga je opravdati, samo htedoh da odgovorim na pitanjeodakle nekom metalna cev u autobusu. (Nekad ti prosto sama upadne u ruke.)
Ne razumem zašto se uopšte govori o tome odakle mu šipka. Pre par meseci sam u #3 dole u Rakovici prisustvovao zamalo pa fajtu turetaša i ... pa ne znam kako da nazovem ovog drugog, ljudski trash u svakom slučaju. Elem, imao je nož u unutrašnjem džepu, onaj zarđali, iskrivljeni, prljavi nož koji verovatno ima istoriju.Mi zapravo i ne znamo koliko ima hladnog i onog konvencionalnog oružja u Beogradu. Neki se voze blindiranim automobilima i izlaze na zajebana mesta pa je jasno zašto ne možemo videti sav repertoar.Ali ima šipki, noževa, palica i ostalog i među ljudima s kojima se guramo u prevozu ,i samo od toga kako prelome u mozgu u kriznim situacijama zavisi hoće li to oružje i oruđe upotrebiti protiv fellow sugrađana. Edited by pacey defender
Link to comment
Ne razumem zašto se uopšte govori o tome odakle mu šipka. Pre par meseci sam u #3 dole u Rakovici prisustvovao zamalo pa fajtu turetaša i ... pa ne znam kako da nazovem ovog drugog, ljudski trash u svakom slučaju. Elem, imao je nož u unutrašnjem džepu, onaj zarđali, iskrivljeni, prljavi nož koji verovatno ima istoriju.Mi zapravo i ne znamo koliko ima hladnog i onog konvencionalnog oružja u Beogradu. Neki se voze blindiranim automobilima i izlaze na zajebana mesta pa je jasno zašto ne možemo videti sav repertoar.Ali ima šipki, noževa, palica i ostalog i među ljudima s kojima se guramo u prevozu ,i samo od toga kako prelome u mozgu u kriznim situacijama zavisi hoće li to oružje i oruđe upotrebiti protiv fellow sugrađana.
Ma naravno da nije bitno odakle mu, ali tu se poteglo pitanje..a ja opet, nedovoljno jasna, htedoh reći kako je besmisleno"uterivati red" (čuj red!) u autobuse koji se raspadaju(a priličan broj njih se raspada, meni je cev danas stvarno završila u ruci).Nekako mi je u tom trenutku, dok sam držala tu cev u ruci, prethodno izmaltretiranačekanjem i kontrolorima, prošla kroz glavuizmaštana slika"čoveka izmorenog poslom i poniženog nenaplaćivanjem svog rada,kom, dok ulazi u autobus na vrata na kojima nema gužve, ostaje u ruci sipka, dok mu nabusiti kontrolor (a većina ih je nabusita, dokopali se malo "vlasti") govori da ne može ući na ta vrata...(Izmaštana slika je prilično inspirisana postom M.M.Dabovića ne nekoj od prethodnih strana. Edited by svashtabezneshto
Link to comment

Meni najviše skraćuju fitilj spočitavanja "Ako nisi za Đilasa i red onda si sa ovakvima."Već viđeno u prepucavanjima oko belih listića pre i posle izbora.Juče sam video nekog plećatog, nabijenog u maskirnim pantalonama, kako u 18-tici kači po držačima one "Stop Bus+ 99% nešto" papire.Kako koju stavi, tako ponosnim pogledom ošine sve okolo u stilu "Jel' neko ima nešto protiv?".Naravno, svi pogled dole. Ko je lud da se kači s budalom?Tačno neko gleda da ogadi bilo kakvu vrstu protesta ljudima.

Edited by ion
Link to comment
Tačno neko gleda da ogadi bilo kakvu vrstu protesta ljudima.
pa kad svaki protest smesta hijackuju fasisti (odbijam da pokret Nasi zovem ma kako drugacije)
Link to comment
pa kad svaki protest smesta hijackuju fasisti (odbijam da pokret Nasi zovem ma kako drugacije)
Ne mogu da se setim ni jednog skorijeg gradjanskog protesta u Srbiji.
Link to comment
Ja sam se bunio u opštini stari grad krajem jula, ne sećam se tačnog datuma.
Pa jesu li te hajdzekovali fasisti?Nesto se ne secam da su hajdzekovali paradu ponosa. Sto se ostalih povoda za gradjanske proteste tice, ni jedan nije isterao ljude iz fotelje i naterao da odloze daljinac, sem zemljotresa u Japanu - mada to i nije bio protest nego su se delile sadnice tresnje. Tako da ni fasisti nisu imali kome da se prikljuce i otmu mu protest, sve do skorasnjeg protesta protiv zlog automata (jbt, nisam video u poslednjih mesec dana ni jedan koji nije poprskan acetonom ili smirglan ili razbijen).Ne moz ti srbina zajebat. Edited by CowBoy
Link to comment
Pa jesu li te hajdzekovali fasisti?Nesto se ne secam da su hajdzekovali paradu ponosa. Sto se ostalih povoda za gradjanske proteste tice, ni jedan nije isterao ljude iz fotelje i naterao da odloze daljinac, sem zemljotresa u Japanu - mada to i nije bio protest nego su delili sadnice tresnje. Tako da ni fasisti nisu imali kome da se prikljuce i otmu mu protest, sve do skorasnjeg protesta protiv zlog automata (jbt, nisam video u poslednjih mesec dana ni jedan koji nije poprskan acetonom ili smirglan ili razbijen).Ne moz ti srbina zajebat.
Nisu me hajdžekovali, imamo pakt o nenapadanju.Da ne ulazim sada u detaljnu analizu zašto nema protesta u zadovoljavajućem obimu, samo da izjavim za medije, da sam za ideju da svako ko zna za bolje mora da se buni što se radi lošije. Ja tome redovno pristupam u JP, a u privatnim ampak ne.
Link to comment
Ne mogu da se setim ni jednog skorijeg gradjanskog protesta u Srbiji.
tražiš građanski protest u državi koja ne poznaje koncept građanstva ni društvenog ugovora.
Link to comment
Covek zaljubljen pa sta?Tebi smeta? :bee:
Zaljubljen u Vučića, izgleda. Iza srca je SNS mirisna jelkica sa naštampanim Vučićevim potpisom...Hmmm...Analiza ostalih artikala... Kombinovanje... Profajling...Volim te ovoliko, Vučiću, moj plišani medo?Ona kockica me zbunjuje... Da nije neka fora u broju 5 na kockici? Vučić bio peti na glasačkom listiću?U svakom slučaju jasno je: SNS zluopotrebljava vozila javnog prevoza za slanje sublimiranih poruka i privlačenje novih glasača i to van predizborne kampanje. -_-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...