Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Kada se nesto (bilo sta!) desi na ideoloskoj mapi Srbije, tacno i nepogresivo znam na ciju ce stranu da stanu momci sa shipkama. E ja cu uvek biti sa suprotne strane
Plus zilion
Link to comment

Vi stvarno verujete da siledzije, huligani i sl. likovi u ove vrele dane setaju gradom sa metalnim sipkama. Ja nisam video ni jednog, a ne znam gde bi te sipke sakrili.

Link to comment
Đilas vs momci sa šipkama.
zar se uopste postavlja pitanje u konstalaciji suprotstavljanja bilo koga spram coveka koji je sagradio most...(i to samo da ga ljudi ne bi videli kako hoda po vodi)
Link to comment
Vi stvarno verujete da siledzije, huligani i sl. likovi u ove vrele dane setaju gradom sa metalnim sipkama. Ja nisam video ni jednog, a ne znam gde bi te sipke sakrili.
Ima jedan film u boliwood produkciji, indijski Rambo - nosi bazuku po jednom selu i gadja neprijatelja. Interesantno je, kako se pomerao sa polozaja na polozaj (pored ograde sa kravama, onda iza poljskog wc-a, pa ispod napustenog kamenog zidica) samo se sagne, i ne gledajuci dole i - voila - uzima sa zemlje jednu po jednu granatu, puni bazuku i gadja.link na glumca:)Tako i ovi liberali - osete gradjanski gnev, samo se sagnu i ne gledajuci i voila - imaju metalnu sipku u ruci.Pazi, ovo tvoje objasnjenje jeste klimavo ali je u granicama moguceg. Edited by CowBoy
Link to comment
Mislim da treba zbog ovog štanglanja™ skratiti linije 95 i 89, da voze samo do Delte i onda nazad u Borču i na Čuku.Civilizacija prosto nije za neke delove grada...
jova_radovanovic_150607.gif
Link to comment
Vi stvarno verujete da siledzije, huligani i sl. likovi u ove vrele dane setaju gradom sa metalnim sipkama. Ja nisam video ni jednog, a ne znam gde bi te sipke sakrili.
Zovite me paranoikom i teoretičarem zavere, ali verujem da malo ko ide tek ulicom tako sa šipkom pri ruci, pa mlatne nekog kad mu padne mrak na oči.Taj mlatiša je poslat odnekud da razbije glavu nesretniku iz gsp-a, a sa kojim ciljem ne umem otkriti. Da li da ogadi protest svima kojima se gade batinaši, kao što su Naši slučajno poveli protest i oterali sve kojima se gade te budale? Da se skrene pažnju na velikog Đilasa koji uvodi red uprkos bezumnicima? Nemam pojma, ali cenim da će biti još ovakvih razbijanja glava kada neko negde proceni da mu to ide u prilog. Edited by Frile
Link to comment

Sasvim je ocigledno da je ovo Djilasov covek, jer je na novom beogradu nemoguce naci budalu koja ce da mlatne kontrolora samo da bi dobila siledzijske poene i qrchila se pred ekipom u bloku.

Link to comment
Sasvim je ocigledno da je ovo Djilasov covek, jer je na novom beogradu nemoguce naci budalu koja ce da mlatne kontrolora samo da bi dobila siledzijske poene i qrchila se pred ekipom u bloku.
Odlično, ako je tako, policija neće imati nikakav problem da ga pronađe. Ako su mogli da nađu japančev bicikl, ovog hvališu mogu da uhapse za sat vremena.
Link to comment

Meni je danas u ruci ostala sipka, cevka ili kako se vec zove, rukodržača u ruci.Nisam preterano jaka, a ni teška, samo sam se uhvatila za nju (cev) i pri sledećem kočenju, ja, sa sve cevi u ruci završila sam pored vozača.Možda je pomislio da hoću da mu razbijem glavu bez razloga (nije se bavio uvodjenjem reda),te se prilično glasno i neprijatno brecuo na mene.Sreća pa je neka fina bakica pritrčala da vidi da li sam povređena...Možda je i taj huligan do pomenute cevi, koja je završila ne temenu kontrolora gsp-a,došao na taj način...A onda...onda je usledila žuta minuta...(Ne znam da li treba da napomenem da markicu plaćam redovno.)

Link to comment
Možda je i taj huligan do pomenute cevi, koja je završila ne temenu kontrolora gsp-a,došao na taj način...A onda...onda je usledila žuta minuta...
Iskljucujem se iz rasprave, malo mi je mucno vagati tjeranje na prednja vrata i cev u glavu. Izgleda da je problem u meni™ Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...