Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Odakle li je izvukao sipku.Jbt vreme je da svaki posteni gradjanin koji drzi do gradjanskih sloboda stavi sipku u nogavicu i krene da se brani od fasizma koji nam se uteruje.Kazu da je zli kontrolor 'krvario iz temena' ... pa taj liberal je hteo da ga ubije?

Edited by CowBoy
Link to comment
Odakle li je izvukao sipku.Jbt vreme je da svaki posteni gradjanin koji drzi do gradjanskih sloboda stavi sipku u nogavicu i krene da se brani od fasizma koji nam se uteruje.Kazu da je zli kontrolor 'krvario iz temena' ... pa taj liberal je hteo da ga ubije?
I sta sad, treba svaki pojedinacni forumas koji kritikuje Djilasovo shvatanje zakonitosti da se ogradi od ovog cina?e pa ne moze. trebalo je da mu raskoli lubanju, gadu kontrolorskom. eto ti.
Link to comment

Ti si 1 nenadjebiv car, maike mi.Ne mozes da se ogradjujes tamo gde se ograda podrazumeva. Samo primecujem da po gradu (imam i jednog u blizem okruzenju) ima ljudi i grupa kojima je veci zulum terati gradjanstvo na prednja ili zadnja vrata no udariti coveka unapred pripremljenom metalnom sipkom po glavi.

Link to comment

U busevima se pojavila neka potpuno zaludna grupa ljudi u plavim majicama bez vidljivih oznaka, tek nekome piše "GSP". Ljudi ulaze na srednja vrata, ali oni ćute, samo podsećaju putnike da validiraju karte i ništa više. Zaista, čemu opet to iživljavanje sa preusmeravanjem putnika? Posle se čude kada počnu da rade motke, štangle, noževi, mačete ...Naravno da svaki čovek koji drži do svog integriteta i dostojanstva neće dozvoliti da ga neki sitnozubi kreten vraća sa ulaza u autobus ...Ne kažem da treba svi da nose štangle, ali niko ne sme fizički da ti zabranjuje ulazak na srednja vrata ... Može on samo da ti serucka i ništa više ...

Edited by stoka
Link to comment

@Dabovic: vidis o cemu ti govorim?Stoka se verovatno sali, ali ovo sto je napisao je real flow u mnogijem liberalnim glavama po gradu. Ne daju gradjani na sebe, jbg. Ta videli smo ovaj otpor i devedesetih u vreme granatiranja Sarajeva, a bogu mi i kasnije, dok su Djilasovi iseljavali romska naselja - skupilo se gradjanstvo spontano da iskaze protest.

Edited by CowBoy
Link to comment

slusaj ovako da ti kazem. kada bi se dogodilo nesto ovako: crkao sam od umora na poslu u firmi koja isplacuje plate kada se gazdi digne ona stvar (kurac), cekam autobus 15 minuta a interval mu je 7, dodje prepuna i smrdljiva sklopocija, ja krenem da ulazim na srednja vrata zato sto vidim da je tu manja guzva, i da mi se neko obrati bezobraznim tonom, ili da izostavi persiranje u obracanju, ja nisam siguran da bih reagovao civilizovano i mozda bi doslo i do nasilja. ako bi stavio ruku na mene, ja bih zasigurno uradio apsolutno sve da uklonim pretnju iz mog licnog prostora, pa kako ispadne. ne zato sto to hocu, nego zato sto znam do koje mi je cifre bazdareno trpilo. dalje od toga ne moze.rekavsi to, dodacu i da se slazem sa tobom da od licne nervoze ne treba praviti ideologiju i da ne bih posle ovakvog incidenta trazio za sebe bilo kakvo opravdanje. ipak, za razliku od tebe, ja ne gajim bas toliki prezir prema svojim sugradjanima da bih im zbog Srebrenice i romskih naselja oduzeo pravo da bilo sta traze za sebe.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
@Dabovic: vidis o cemu ti govorim?Stoka se verovatno sali, ali ovo sto je napisao je real flow u mnogijem liberalnim glavama po gradu. Ne daju gradjani na sebe, jbg. Ta videli smo ovaj otpor i devedesetih u vreme granatiranja Sarajeva, a bogu mi i kasnije, dok su Djilasovi iseljavali romska naselja - skupilo se gradjanstvo spontano da iskaze protest.
Au.
Link to comment
ipak, za razliku od tebe, ja ne gajim bas toliki prezir prema svojim sugradjanima da bih im zbog Srebrenice i romskih naselja oduzeo pravo da bilo sta traze za sebe.
Aha.Ponovo ucitavas iz jebemligakog razloga. Mogao si samo da kazes da li sa sobom nosis sipku ili ne. Ako je nosis, tesko da sebe mozes nazvati gradjaninom.+ sto Sarajevo, Srebrenica, Breton i romska naselja itekako imaju veze sa nosiocima shipki. Aj sad opet zakovrni naopacke i reci da sam rekao nesto sto nisam rekao. Edited by CowBoy
Link to comment

Mislim da treba zbog ovog štanglanja™ skratiti linije 95 i 89, da voze samo do Delte i onda nazad u Borču i na Čuku.Civilizacija prosto nije za neke delove grada...

Edited by Oxymoron
Link to comment
+ sto Sarajevo, Srebrenica, Breton i romska naselja itekako imaju veze sa nosiocima shipki. Aj sad opet zakovrni naopacke i reci da sam rekao nesto sto nisam rekao.
Mozda je kontrolora prebio Rom? ne znamo. znamo samo da je neko prebio kontrolora i da taj neko treba da plati za to.sve ostalo je teorija.
Link to comment
Mozda je kontrolora prebio Rom? ne znamo. znamo samo da je neko prebio kontrolora i da taj neko treba da plati za to.sve ostalo je teorija.
Pazi, nije ovo Norveska sa Brejvicima i ostalim izuzecima. Ovo je Srbija sa svojim nepogresivim paternima:post-325-0-66596400-1345249029_thumb.jpgKada se nesto (bilo sta!) desi na ideoloskoj mapi Srbije, tacno i nepogresivo znam na ciju ce stranu da stanu momci sa shipkama. E ja cu uvek biti sa suprotne strane, ne zbog BusPlusa nego zbog svog psihickog zdravlja.A ti sad uzmi i natezi stvar dalje, mozda je japanac poneo sipku od kuce. I mozda je to vid gradjanskog protesta. I mozda je to dobro dugorocno. etc.. Edited by CowBoy
Link to comment

jucerasnji hit na Beer festu, sa nastupa Ritma nereda (kad smo vec kod shipki)na povike Ubi ubi ubi pedera, bend se povlaci sa bine, prekida koncert, i ceka da se "publika" vrati u politicki korektno stanje svesti...a potom se vraca na binu i nastavlja na zbunjenost lokalne publikesve je izvesno osim neizvesnog

Link to comment
Ponovo ucitavas iz jebemligakog razloga. Mogao si samo da kazes da li sa sobom nosis sipku ili ne. Ako je nosis, tesko da sebe mozes nazvati gradjaninom.
Oho, sad se bravarima, vodinstalaterima, automehanicarima i raznim drugim majstorima oduzima pravo na gradjanstvo.
Link to comment
jucerasnji hit na Beer festu, sa nastupa Ritma nereda (kad smo vec kod shipki)na povike Ubi ubi ubi pedera, bend se povlaci sa bine, prekida koncert, i ceka da se "publika" vrati u politicki korektno stanje svesti...a potom se vraca na binu i nastavlja na zbunjenost lokalne publike
:Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...