Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ja sam očekivao da će Bus+ sistem i GPS eliminisati konvoje i kar(t)anje vozača na početnim stanicama, ali ništa od toga, sinoć čekam bus 20+ minuta i nailaze 2 komada jedan za drugim.PSU pitanju je čuvena 50-ica, mada i ostale linije nisu mnogo bolje, osim 23, 53 i sl privilegovanih
,Potvrđujem za 50 i dodajem liniju 18.
Link to comment

budite jako oprezni pri ulasku u bus na pocetnim stanicama. u poslednje dve nedelje prisustvovao sam dvaputa pokusajima dzeparenja (zvenac i zeleznicka). klinac se gura kroz masu, zatim pridje devojci koja naravno jos na stanici otvara torbu i trazi busplus karticu i sa ledja joj zavuce ruku u tasnu. na srecu oba puta kojima sam prisustvovao devojke su na vreme skontale lopova a on se, naravno, samo okrene i izgubi negde u guzvi.

Link to comment
Ovih dana prevoz je više nego očajan. 45 i 18 nigde ni za leka po 20-ak minuta
Da, ja taman uhvatila ritam sa 45-icom, odgovara mi na posao i sa posla, kad poslednjih dva dana vise prepesacih nego sto sam se vozila... Juce oko 17h posaljem sa stanice poruku da vidim kad ce 45 i dobijem rezultat udaljenosti 17;42 stanice
Link to comment

to je sve lako objasniti i pogrešno usmeravate gnev ka gsp-u, a jasno je k'o dan ko je kriv

To je zato sto naplata nije 100%.
da ima više reda u naplaćivanju, bilo bi više reda u polascima. ali avaj, ne možeš srbina u red uvesti Edited by Lezilebovich
Link to comment
budite jako oprezni pri ulasku u bus na pocetnim stanicama. u poslednje dve nedelje prisustvovao sam dvaputa pokusajima dzeparenja (zvenac i zeleznicka). klinac se gura kroz masu, zatim pridje devojci koja naravno jos na stanici otvara torbu i trazi busplus karticu i sa ledja joj zavuce ruku u tasnu. na srecu oba puta kojima sam prisustvovao devojke su na vreme skontale lopova a on se, naravno, samo okrene i izgubi negde u guzvi.
A pa naravno, ovaj bus+ je legao džeparošima ko budali šamar, ne bih se iznenadio da su u nekom dilu, i tako su slične moralne kategorije.
Da, ja taman uhvatila ritam sa 45-icom, odgovara mi na posao i sa posla, kad poslednjih dva dana vise prepesacih nego sto sam se vozila... Juce oko 17h posaljem sa stanice poruku da vidim kad ce 45 i dobijem rezultat udaljenosti 17;42 stanice
Nekad je bolje ne slati poruku, za one sa slabijim srcem i tanjim živcima. Edited by El Guapo
Link to comment
Kontrolor GSP-a pretučen šipkomIzvor: Politika, KurirBeograd -- Putnik na liniji 95 metalnom šipkom udario je u juče popodne oko 15 časova D.R, asistenta kontrolora, koji ga je upozorio da je ušao na pogrešna vrata.On je, međutim, iznenada izvadio metalnu šipku i nasrnuo na aisistenta kontrolora udario ga i pobegao u nepoznatom pravcu između okolnih zgrada, objavila je Politika.Incident se dogodio u Gandijevoj ulici na Novom Beogradu.Vozač autobusa pozvao je dispečare, koji su obavestili policiju i Hitnu pomoć jer je povređenom D.R. iz temena tekla krv zbog čega je prebačen kolima Hitne pomoći u Urgentni centar.Direktor GSP rekao je da je odmah poslao ekipu iz GSP u Urgentni, a u toku je prikupljanje informacija o incidentu i odluka o pokretanju krivične prijave protiv NN počinoca.
Edited by jms_uk
Link to comment

Nazalost, ovako nesto se dalo ocekivati, no ne podrzavam svakako. Nego, nesto drugo mi upada u oci, 'kontrolor gsp'? Zar nisu kontrolori sad zaposleni u BusPlus-u? Majice koje nose imaju oznaku BusPlus. Ili mi je prmaklo nesto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...