Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ja se juce vozao po gradu prvi put posle 20 dana. Promenio sam 8 prevoza, platio jednu kartu zbog kontrole na mostu i to tek kad je kontrola usla. Ulaz/izlaz pravilo niko ne postuje, osim na Zelenjaku gde se ulazi samo kod vozaca koji cita novine i ne obraca paznju na ljude koji prolaze pored njega. Nisam video ni stalnu kontrolu, a treba valjda da bude u 16ici, ni te neke usmerivace na stanicama. Odoka, ljudi validiraju karte u istom procentu kao i pre. Jel me ukenjalo ili sve ovo prolazi?

Link to comment
Ja se juce vozao po gradu prvi put posle 20 dana. Promenio sam 8 prevoza, platio jednu kartu zbog kontrole na mostu i to tek kad je kontrola usla. Ulaz/izlaz pravilo niko ne postuje, osim na Zelenjaku gde se ulazi samo kod vozaca koji cita novine i ne obraca paznju na ljude koji prolaze pored njega. Nisam video ni stalnu kontrolu, a treba valjda da bude u 16ici, ni te neke usmerivace na stanicama. Odoka, ljudi validiraju karte u istom procentu kao i pre. Jel me ukenjalo ili sve ovo prolazi?
nije te ukenjalo.od nastanka tackastih, ja bas retko validiram izuzev kada moram da predjem preko punkta.
link :P
Link to comment

ulaz/izlaz pravilo je napusteno zato sto je besmisleno, a stalne kontrole ne funkcionisu zato sto ne umeju da uvedu red ni u svom preduzecu.zdravo dovidjenja, vise srece sledeci put.

Link to comment

Nista bolje od susreta konduktera i navijaca punog pravednog gneva.Neke stvari resava jaka drzava - policija, tuzilastvo, sudstvo, i to deluje horizontalno i vertikalno na sve strukture.Tako da bih se slozio sa Dabovicem, jebes sredjivanje stanja na terenu kada ni u svojoj firmi ne umeju da uvedu red. Nespretno, glupo, ponizavajuce..

Edited by CowBoy
Link to comment

Da li BusPlus plaća zakup reklamonog prostora GSP-u za ove reklamu "vozilo pod stalnom kontrolom" (i naravno za sve one skrnave plakate unutra) ?To bi trebalo da se odnosi na sistem naplaćivanja, a to je deo koji radi BusPlus i ne bi trebalo da ide na trošak GSP-a koji je taj deo mogao iznajmiti na primer Telenoru.

Link to comment

ja sinoc usla u trolu,doduse koliko sam primetila sve na linijama 40 i 41 su nove ..ali lepo,klima hladi,teta govori koja je sledeca stanica..bas je prijalo,nisam kupila kartu...nemate pojma,ljudi se trude da uvedu malo reda a vi pljujete..nezahvalnici...

Link to comment

Treba ohrabriti ljude da u sličnim situacijama obavezno fotkaju vozače (i kontrolore, ko god je kriv) pa posle da im fotke kruže po netu i da se digne frka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...