Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Tebi smeta sto su uveli red, eto to je.
ja sam zla dabovicu! to je u pitanju ^_^a i ne volim red.edip. ako nekog reportujem, smatrajte da je sluchajno, mantaju mi se ovi dugmici. mada je ovo za report, skoro kao da si mi reko da sam apstinirala i crtala organe :P Edited by thermal bug
Link to comment

Pas mater svim busplusovcima sa sve Djilasom na celu. Ovaj 'sistem' kontrole moze da osmisli samo malouman covek. Znojni pozdrav od MH iz busa koji kod sajma kampuje jubilarni 11. minut, bez klime i delimicno bez vazduhaSent from my HTC Desire

Link to comment
Pas mater svim busplusovcima sa sve Djilasom na celu. Ovaj 'sistem' kontrole moze da osmisli samo malouman covek.Znojni pozdrav od MH iz busa koji kod sajma kampuje jubilarni 11. minut, bez klime i delimicno bez vazduhaSent from my HTC Desire
idi taksijem, ako toliko zurish.dabovicu, i ovaj mrzi red! <_<
Link to comment

kaze neki iz GSP-a na RTS-u da je narod kriv sto je guzva i da ce narod koji ne voli red da bude kriv u septembru kada pocne skola. jer moraju da postuju red...kad ga je pitala za guzve i kvalitet vozila i red voznje, on je rekao da je sve do jaja i da grad kupuje hitno 400 novih busova al to hitno znaci da ko zna kad ce da stignu...grad ulozio mnogo i sjajna su nam i sada vozilapotpuno nam je prevoz bezbedan! nije ugrozen ni jedan putnik! to je najvaznije,,,ne mogu vise.. menjam kanal...

Link to comment

Danas neki urbani baja uneo prljav i rogat mauntan bajk u bus, vozio se na zadnjoj platformi cetiri-pet stanica, ljudi odustajali da udju kad se otvore vrata.

Edited by CowBoy
Link to comment
Danas neki urbani baja uneo prljav i rogat mauntan bajk u bus, vozio se na zadnjoj platformi cetiri-pet stanica, ljudi odustajali da udju kad se otvore vrata.
mene su redovno izbacivali sa kolicima i detetom u kolicima. taka im bila bezbednosna politika.rmpalija rulz.
Link to comment

@Bug: :) nemoj mi poredit kolica i biciklo

Neću da branim način na koji se to radi jer je glup, ali validatori su se lupali još pre nego što je Bus+ proradio, a pominjanje da treba da se validira izazivalo je talase negodovanja.
Opisao vec ja razgovor izmedju jednog ocvalog navijacha i njegovog drugara sofera, najebao se navijac majke validatoru i pre nego sto je izdajnicki displej okacen na sipku. Kaze, "razbicu ga brate" (ili nesto slicno, izvetrelo vec)
Link to comment

ja sam kačio tu vest o 75000, pre nego što je počela manija stopiranja autobusa i ulaska na propisana vrata.i onda smo se složili da je ložaja, iako se sa dežurnim editorima naših života nikad ne zna.

Link to comment

Vidim da se ovde učitava "nevoljenje reda rada itd" ljudima koji imaju primedbe na BusPlus projekattmotprilike :Nema veze to,taljenje , dilovi korupcija, lopovluk, maltretiranje građana.To je uvođenje reda bre!!!Mislim da to ne biva.Ne može se do organizovanog društva doći metodama koje to društvo jedu iznutra.Ili možda grešim?

Link to comment

meni izaziva nelagodnost onaj transparent iznad vrata o tome da je vozilo pod permanentnom paskom. skupa u paketu sa onim zeleno/crvenim za ulaz/izlaz.

Link to comment

Ne kapira se da postoje dva tipa "uvodjenja reda":- uvodjenje reda da bi olaksao zivot clanova neke zajednice;- uvodjenje reda da bi clanovi neke zajednice "uveli u red".Meni je ovo drugo dosta ogadilo kad sam u mladosti slusao secanja na Goli Otok jednog komsije. Mada sigurno ima i onih koji se pale na te stvari. Predpostavljam da zagovornici reda na ovom forumu pripadaju, ipak, onoj grupi koji ne koriste GSP, a imaju potrebu da imaju i iskazu stav o svakoj stvari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...