Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ma potpuno ludilo, grozno...
mene su juce na istoj stanici pustili da udjem u 16, nakon racije. doduse, nisam zena a nisam bas ni bogobojazljivo upitao "mogu li da udjem?"
Link to comment
ma potpuno ludilo, grozno...
mene su juce na istoj stanici pustili da udjem u 16, nakon racije. doduse, nisam zena a nisam bas ni bogobojazljivo upitao "mogu li da udjem?"
Link to comment

mene zanima druga stvar. invalidi, sa pratnjom ili bez, slepi, gluvi, matori, trudnice, majke sa sitnom decom, da li oni svi moraju da surfuju od prednjih vrata ka izlazu, pod svim uslovima? gledala sam juche dosta vitalnu babu sa dva mala unucheta kako se junachki bori da sa prvih izadje na srednja vrata. da li nam to zaista treba? videla bogami i laponce koji ne jebu zivu silu oko tih vrata, ulaze gde mogu i izlaze tako da ne poginu, sto mislim da i jeste njihov (a i svachiji) zivotni interes, da se ne izloze vecoj ludosti pod nenormalnim uslovima (aka 95ca na zelenom vencu u pola 3 popodne).dakle zna li neko, da li su ove/neke specijalne kategorije izuzete ili nisu? ako nisu, orna sam da ispishem niz pisama, i dodatno angazujem niz specijalizovanih nvo, da i one izdaju niz saopshtenja. koje ce pomoci kao vrbov klin i machkin rep. no ja se nekako uzdam u mnogo klinova i repova, kad tad...sa ovom ludoshcu se jedino granichi originalna i ekonomski opravdana akcija rfzo da dijabetichari svaka 3 meseca komisijski, kroz 3-4 instance, moraju da dokazuju da su dijabetichari, ne bi li dobili one igle i papirice na teret fonda. ne sumnjam da ce se do kraja godine povecati broj chudesnih izlechenja <_<olosh.

Edited by thermal bug
Link to comment

danas u 41. od beograđanke ka ruzveltovoj, ulazim na prednja vrata, prinosim karticu(da li sam smotan ili nije onako kako su navodili da jeste ali, trebalo je vremena) i sedam negde na sredini. uz sradnja i zadnja vrata stoje dva čoveka koji, ako ima izlaza na tim vratima, upućuju ljude da uđu na prednja vrata. šta da kažem?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...